Yüzde 900 Artış Bekliyor! Bu Altcoinde Ralli İhtimali!

Piyasalar yatırımcılara her dönemde yüzde 1000 kazanç fırsatları sundu. Doğru zamanda doğru projeye yatırım yapanlar bunu başarıyor. Kripto paralar aylardır tat vermiyor, Bitcoin’in 40.000 dolar üzerinde kalıcı olamaması yatırımcılara ciddi zarar kapıları açtı. Altcoinler ATH bölgesinden %80’den fazla düştü, ancak %1000 ralli potansiyelli bir altcoinimiz olabilir.

Bitcoin Tahminleri

Yatırımcılar tarafından yakından izlenen kripto para stratejisti Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) hakkındaki görünümünü güncellerken %900’lük bir ralli kaydedebileceğine inandığı bir altcoini açıkladı. Credible takma ismini kullanan analist, 327.800 Twitter takipçisine Bitcoin’in başka bir ralliye başlamadan önce 38.000 dolara kadar düşmesini beklediğini söyledi.

“Yakın bu seviyelerden en az 39 bin dolara kadar bir geri çekilme bekliyorum. Yine de bunun tam bir geri dönüşten önce bir temel oluşturma olarak görebiliriz”.

Yazı hazırlandığı sırada Bitcoin 39.450 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor.

Altcoinde Ralli İhtimali

Credible Ethereum için de 4.000 doların üzerine çıkmadan önce önümüzdeki birkaç ay içinde bir üçgen yapı oluşturacağını tahmin etti.

“ETH, hakkındaki son tweetimi takiben beklendiği gibi bir nefes aldı. Bir ETH pozisyonu eklemek/veya oluşturmakla ilgileniyorsanız, spot satın alımlar için 2.500-2.800 dolar bölgesini izleyebilirsiniz”.

Ethereum ise yazı hazırlandığı sırada 2.934 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor. Popüler kripto para analisti Credible’ın radarındaki 9x potansiyelli altcoin ise stablecoin odaklı merkezi olmayan borsa Curve Finance’ın yönetişim tokeni olan Curve (CRV)’dir.

Kripto analistine göre, CRV zaten dip yaptı ve daha fazla düşmesi olası değil. Bu seviyelerden altcoinin ralliye başlaması ve %900 potansiyelle yoluna devam etmesi gerekiyor. CRV yazı hazırlandığı sırada 2,65 dolardan alıcı buluyor.

Popüler analistler tarafından yapılan bu tarz iyimser tahimnler her zaman başarıya ulaşamayabilir. Bu sebepten yatırımcıların kendi risk profillerine göre değerlendirmelerini yapması gerekir. Kripto para yatırımı psikolojisi yazımızda bu konulara detaylarıyla değinmiş, yeni yatırımcıları zarara sürükleyen etkenleri kapsamlı şekilde ele almıştık.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Bu Altcoin Web3 İçin 100 Milyon Dolar Harcayacak!

Sonrakini Oku

Uzmanlardan Ethereum (ETH) PoS Geçişi Yorumu: Söylenmeyen 3 Risk ve Gecikmelerin Nedenleri!

Bir Cevap Yazın