Yüz Kat Değerlenecek! En Popüler Kripto Analisti Yükseliş İçin 4 Neden Saydı!

Daha önce birçok kripto para projesi için erken dönem yatırım fırsatları duyuran analist iddialı bir tahminde daha bulundu. Altcoin Buzz aboneleriyle 100 kat değerlenebilecek bir altcoini paylaştı. Üstelik bu denli yüksek potansiyele sahip bu kripto para için 4 haklı sebebi olduğunu iddia ediyor. Ancak siz yine de gerekli araştırmaları yapmadan hiçbir yatırım kararınızı ünlü analistlere göre şekillendirmeyin. Bu tarz duyurular çok sayıda yatırımcı tarafından takip edildiği için sıklıkla fiyatta balon oluşur ve ne zaman patlayacağını kimse kestiremez. Yani kar etme ihtimaliniz kadar zarar riskiniz de bulunuyor.

Lukso (LYXE)

Gerekli uyarıları yaptıktan sonra Altcoin Buzz tarafından duyurulan projenin detaylarına inebiliriz. Lukso (LYXE) madencilik yapılabilen bir altcoindir. Proof of Work algoritmasıyla çalışır. Merkezi olmayan yapısıyla moda endüstrisine odaklanıyor. Vogue Magazine gibi alanında iddialı markaların da dikkatini çeken proje gelecek vaat ediyor.

Lukso‘nun ne olduğunu ve mevcut sistemde nasıl çalışabileceğini anlamak için dijital moda dünyasına bakmalıyız. Dijital giysiler, NFT’ler ve kişiselleştirilmiş avatarlar buna dahildir. Yaşam tarzı ve tüketim alışkanlıklarında ciddi paradigma değişikliği yaşanıyor”.

Hali hazırda dolaşımda 15 milyon Lukso (LYXE) bulunuyor. Analistlere göre bu yıl bitmeden mainnet yayınlanacak ve Lukso (LYXE)’ler LYX’e dönüştürülecek.

Lansman tarihinden bu yana LYXE ciddi fiyatlama yaptı. Bir yılı aşkın sürede 0,35 dolardan 31 dolar seviyelerine kadar yükseldi. Yazı hazırlandığı sırada ise 24,45 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor.

Yükseliş için 4 Neden

Altcoin Buzz yükseliş konusunda iddialı görünüyor. Fiyatın nerdeyse 70x yapmasına rağmen daha fazla yükselebileceğine inanıyor. Bunun için birkaç gerekçesi de bulunuyor.

Kimlik ve Veri Yönetişimi

Lukso‘nun kendi kendine egemen, evrensel ve aktarılabilir bir kimlik sunuyor. Analistlere göre projenin en iddialı yönü budur.

Sanallaştırma

Dijital ekosistem oluşturabilmek için sanallaştırma kaslarınızın gelişmiş olması gerekir. Lukso, fiziksel emtiaları dijital ikiz teknolojisiyle sanal ağlarda eşleyebilir.

Varlığın Tokenleştirilmesi

Lukso ile varlıklar token haline getirilebilir. Dijital koleksiyon kavramını destekleyen bu özellikte analistler tarafından övülüyor.

Değer

Lukso, geliştiricilerin ve sanatçıların dijital yaşam tarzlarını sergilemelerine ve simgeleştirilmiş topluluklar oluşturmalarına olanak tanır.

Lukso, bazı benzersiz NFT‘lerin satışını başarıyla gerçekleştirdi. Vogue Magazine gibi sektör ağır toplarının dikkatini çekti”.

Burada sayılmayan beşinci ve en önemli fiyat katalizörü Aralık ayında gelmesi beklenen mainnet olacaktır. Bu tarz gelişmeler kripto paraların ciddi fiyatlama yapmasına imkan tanıyor.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Shiba Inu (SHIB) Benzeri 16 Şaka Coin! Bol Sıfırlı ve Yüzde 1000 Fırsatları!

Sonrakini Oku

Ünlü Analist Açıkladı! Bitcoin (BTC) ve Ethereum’da (ETH) Büyük Artış Bekliyor

Bir Cevap Yazın