Youtube Gaming Yöneticisi, Mevcut Görevinden Ayrılarak Polygon Studios Ekibine CEO Olarak Katılacağını Duyurdu!

Youtube Gaming yöneticisi Ryan Wyatt, Youtube’taki görevinden istifa ederek Polygon Studios ekibine CEO olarak katılacağını duyurdu.

Youtube Yetkilisi, Polygon Studios’un CEO’su Olacak

Youtube Gaming yöneticisi Ryan Wyatt, 25 Ocak Salı günü resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımı ile Şubat ayında görevinden ayrılacağını duyurdu. Mevcut görevinden ayrıldıktan sonra Polygon Studios‘un CEO’su olarak Polygon ekibine katılacak olan Wyatt, blockchain ekosistemine olan yaklaşımına değinerek yeni görevine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Wyatt, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında, söz konusu ifadelerinde şu sözlere yer verdi:

“Yatırım, pazarlama, geliştirici desteği yoluyla ekosistemi büyütmeye ve Web 2.0 ile Web 3.0 arasındaki boşluğu doldurmaya odaklanacağım. Oyun, eğlence, moda, haber, spor ve daha pek çok alanda Polygon Studios organizasyonuna liderlik edeceğim.”

Polygon Studios’tan Twitter Paylaşımı

Ryan Wyatt, Youtube’taki görevinden ayrılacağını duyurması ve konuya ilişkin bir açıklama yapması ile birlikte Polygon Studios ta resmi Twitter hesabından bir paylaşım yaptı. Polygon Studios, Youtube yetkilisine bir “hoşgeldin” mesajı yayınladı ve ekibin hep beraber çalışmalara başlamayı dört gözle beklediklerini yazdı.

Ayrıca yaptığı açıklamada Wyatt, Google’ın California merkezindeki ilk iş gününe atıf yaparak kendisini sekiz yıl önce işe alana CEO Susan Wojcicki ve baş işletme görevlisi Robert Kyncl’a teşekkürlerini iletti.

Son dönemlerde birçok önde gelen dev teknoloji şirketlerinden, blockchain şirketlerine transferler gerçekleşti. Bu dev teknoloji şirketlerinde aktif görev alan çok sayıda yetkili, tamamen blockchain ve kripto para ekosistemine dahil oldu. En son transfer ise Youtube yetkilisinden geldi. Youtube Gaming yöneticisi Ryan Wyatt, Polygon Studios’un yeni CEO’su oldu.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Shiba Inu İle Mücevher Satın Alma Devri Başladı

Sonrakini Oku

McDonald’s’dan Elon Musk’ın Dogecoin İsteğine İlginç Yanıt!

Bir Cevap Yazın