Yenilebilir NFT Projesi! Her Geçen Gün Daha İlginç Şeyler Görebiliriz!

Maymunlar, Ninjalar ve NFT tabanlı metaverse arazileri derken şimdi de daha ilginç bir proje ortaya çıktı. Buna yenilebilir NFT de diyebiliriz. REDHOT, projeyi kısa süre önce duyurdu ve detaylarını öğrendiğinizde gerçekten de artık daha neler göreceğiz diyebilirsiniz.

Yenilebilir NFT Projesi

Frank’s RedHot, Big Game öncesinde en sevilen oyun günü atıştırmalıklarını kutlamak için ilk “yenilebilir NFT” ve kripto para birimi “Bonecoin”i duyurdu. Katılımcılar 27 Ocak ile 13 Şubat tarihine kadar Bonecoin kazanmak için tavuk kanadı kemiklerinin görüntülerini tarayabilir. Projenin internet sitesine sadece mobil cihaz üzerinden erişebiliyor ve tavuk kemiklerini burada sisteme taratıyorsunuz. En çok Bonecoin biriktiren hayran, Frank’in RedHot NFT’sini ve yenilebilir kopyası olan eNFT’yi kazanacak.

McCormick Creative & Digital Başkan Yardımcısı Alia Kemet, ” Frank’s RedHot en son trendlerin nabzını tutuyor ve hayranlara NFT alanına küstah ve etkileşimli bir şekilde girme fırsatı vermekten özellikle heyecan duyuyoruz” dedi.

Bu arada Bonecoin sadece bir puan sistemi olarak çalışacak yani gerçekten blockchain tabanlı bir token veya coin basılmayacak. Sosyal medyada bu haberi kullanarak pompalanacak sahte tokenlerden uzak durmalısınız.

İlginç NFT Projeleri

Kesinlikle bu girişim yılın en ilginç NFT projeleri arasında ilk üçe girecektir. Trendi takip eden şirketler daha şimdiden böylesi enteresan girişimler başlatıyor. 2022 yılı içinde benzer garipliklerde farklı projelere de şahit olmamız olası görünüyor. NFT coşkusu geçtiğimiz yıl Visa’nın attığı adımla birlikte onlarca kat arttı.

Son çeyrekte NFT ve metaverse birlikte anılmaya başlandı. Facebook’un Meta ismiyle büyük bir dönüşüme girmesi de önemli bir dönüm noktası oldu. Artık insanlar metaverse ve NFT’lerin geleceğimizde daha fazla yer edineceği konusunda hemfikir görünüyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’da bu konunun önemine dikkat çekerek kurmaylarına “metaverse” konusunda kapsamlı çalışmalar yapmalarını ve bir forum düzenlemeleri talimatı verdi. Şubat ayı içinde yapılacak forumun ana gündem maddelerinden biri de metaverse ve NFT’ler olacak.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Robinhood CEO’sundan Dikkat Çeken Açıklama! Shiba Inu (SHIB) Yeniden Gündeme Geldi

Sonrakini Oku

İş Bankası, Metaverse Evrenine Atıldı: Roblox Platformuna Reklam Verildi

Bir Cevap Yazın