XRP Yatırımcılarına İki Yeni Müjde!

Dünyanın en büyük kripto para birimlerinden birisi olmanın yanı sıra Türkiye’de de aktif bir yatırımcı kitlesi bulunan Ripple (XRP), dünyaya açılma konusunda başarılı bir strateji uyguluyor.

İki Kripto Para Borsası XRP Listeledi

En büyük üçüncü kripto para birimi XRP, iki yeni kripto para borsasında listelenerek uluslararası çaptaki tanınırlığını arttırdı. Singapur merkezli Luno ve Güney Afrika merkezli VALR kripto para borsaları, XRP yatırımcılarını sevindiren müjdeleri birer gün arayla paylaştı.

İlk duyuru 40’tan fazla ülkede hizmet sunan Luno kripto para borsasından geldi. Londra, Malezya, Nijerya, Güney Afrika ve Endonezya gibi ülkelerde ciddi yatırımcı kitlesi bulunan Luno, XRP’nin listelendiğini duyursa da tam tarih vermedi.

VALR kripto para borsası ise 50’den fazla kripto para işlem çiftine sahip Güney Afrika’nın en köklü platformlarından birisi konumunda. VALR, 10 Mart 2020 tarihinde XRP’nin resmen listeleneceğini belirrti. XRP’nin ilk işlem çifti ise ülkenin itibari parası Rand olacak.

Luno kripto para borsası ise konu hakkında yayınladığı tweet’inde, XRP hakkında oldukça bilgilendirici bir yazı da paylaştı. Aslında bundan kısa süre önce de yüklü bir XRP transferi yapılmış ve piyasa bu yöne odaklanmıştı.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

WikiLeaks Ve Bitcoin Birbirini Destekliyor!

Sonrakini Oku

Bitcoin Yatırımı Emeklilik İçin Uygun Bir Seçenek

Bir Cevap Yazın