XRP Performansı Göz Doldurdu, XRP Hakkında Fikirler Değişti

CNBC’de yayınlanan Crypto Trader programının sunucusu Ran Neuner daha önce XRP’yi ağır eleştirmişti. Şimdiyse fikrini değiştirmiş görünüyor.

Kripto para piyasası 2018 için en kötü günleri yaşanıyor. Bitcoin 5 bin doların altında ve halen düşmeye devam ediyor. Ethereum, Bitcoin Cash ve birçok büyük piyasa değerli kripto para ağır değer kayıpları yaşıyor.

Kripto para piyasasının çakılmaya devam ettiği sıralarda XRP değer kaybetse de diğer kripto paralar kadar yara almadı. XRP topluluğu ve yatırımcıları XRP fiyatının fırtınadan az etkilenmesini sağladı. Haberimizi hazırladığımız sırada XRP 0,45 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %6 değer kaybetmiş durumda. Bu sabah saatlerine kadar 0,48 dolardan işlem görüyordu ancak geçtiğimiz saatler içerisinde bir miktar geriledi.

Ran Neuner yanılmasıyla ünlü bir şovmen. 17 Mayıs 2018’de bütün XRP’lerin satılması gerektiğini çünkü “çöp” olduğunu ifade etmişti. Ancak zaman içerisinde belki XRP’nin 2018 performansından belki de CEO ve kurucularıyla yaptığı sohbetlerden dolayı XRP destekçisine dönüşmüş olabilir. Ran geçen ay Bitcoin fiyatının yükselmek üzere olduğunu söylemişti, kripto para piyasasının yönü tam tersi oldu.

Diğer yandan Weiss Rating de XRP’nin performansına dikkat çekti ve rüzgarın XRP yönünde estiğini analistlerin BCH ya da BTC tavsiye etmek yerine XRP tavsiye ettiklerini belirtti.  XRP an itibariyle 18,1 milyar dolar piyasa değerine sahip. Geçtiğimiz hafta Ethereum’u geride bırakmıştı ve şimdi bakılırsa 5 milyar dolar farkla yerini sağlamlaştırmış görünüyor.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Milyarder Kriptocu 1 Milyon BCHSV Satabilir

Sonrakini Oku

Basketbol’un Efsanesi, Tron’un NiTRON Etkinliğine Özel Konuşmacı Sıfatıyla Katılacak

Bir Cevap Yazın