XRP Hard Fork Planı Başarılı Olacak Mı?

Toplam piyasa değerine göre dünyanın en büyük üçüncü kripto para birimi XRP özellikle 2019 yılının ikinci çeyreğinden bu yana Ripple‘ın yaptığı toplu satışlar yüzünden ciddi bir düşüş yaşadı.

San Francisco merkezli blockchain ödeme firması Ripple, büyük alımlarda indirimli XRP satması ve bunun yanı sıra satışlarını inanılmaz arttırması ile XRP yatırımcılarının tepkisini çekmiş, yatırımcılar çeşitli imza kampanyaları bile düzenlemişti. Satışları bütün bunlara rağmen azaltmayan ve toplam arz miktarını arttırdıkça arttıran Ripple, önde gelen bir XRP yatırımcısının ”XRP ağında hard fork yapalım” çağrısı ile karşı karşıya kaldı.

Twitter üzerinde 100.000’den fazla takipçisi bulunan Crypto_Bitlord, XRP yatırımcılarının artık Ripple’a bağımlı olmaktan kurtulması gerektiğini vurguladı ve hard fork için ilk adımı attı.

Kendisinin de bir XRP yatırımcısı olduğunu belirten Crypto_Bitlord, CoinTelegraph’a verdiği demeçte ise bu konuda ciddi olmadığını ve bunun şu an için sadece ”trolleme” olduğunu itiraf etmiş. Söz konusu kullanıcı sözlerinde ciddi olmasa da sosyal medya üzerinde Ripple’ı dava etmeye hazırlanan çok fazla sinirli kullanıcı olduğu bilinmekte.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Justin Sun Şimdiye Kadarki En Büyük Sözünü Verdi

Sonrakini Oku

Libra ve Ethereum Beraber Mi Çalışacak?

Bir Cevap Yazın