Velvet Exchange $20.000 ve 50 Bitcoin Ödüllü Yarışmasını Duyurdu!

Kripto para birimi alım satımı eğer profesyoneller tarafından yapılırsa oldukça istikrarlı bir kazanç sağlayabilir; ancak akıllı yatırımcılar yine de yeni gelir kapıları aramanın yapılacak doğru şey olduğunun farkındadırlar. Söz konusu yeni gelir kaynaklarına örnek olarak ise Velvet Exchange tarafından şu an yapılmakta olan kripto para alım satım yarışması gösterilebilir.

Velvet Exchange Yarışması Nedir?

Söz konusu rekabet tam olarak 10 Eylül tarihinde başladı ve ilk turun ödül fonu 3.500 dolar olarak açıklandı. Velvet Exchange en yakın zamanda daha büyük ödüllere sahip ikinci ve üçüncü turları da başlatmayı planlıyor.

Yarışmada katılımcılardan çeşitli görevleri tamamlayarak kupon kazanmaları hedefleniyor ve yarışmacıların bir görev karşılığında ne kadar kupon kazandığı yapılan görevin zorluğuna göre değişiyor. Yarışmada ödül kazanmaya en yakın olanlar ise tahmin edileceği gibi en çok kupon sayısına ulaşanlar oluyor. Mevcut birden fazla görev grubu var ve bunlar şu şekilde sıralanmakta:

1) Hesap kayıt, haber bülteni aboneliği, KYC, 2FA bağlantısı – görev başına 1 ile 5 arasında kupon;

2) Alım satım işlemleri: 100 dolar üzerindeki her bir para yatırma işlemi için 2 kupon ödülü. Katılımcılar buna ek olarak gerçek bir para yatırma ile yapılan ilk işlemleri için ekstra 1 kupon daha kazanma şansına sahip. Bunun yanı sıra diğer kategorilerden kazanılan kupon sayısını iki katına çıkartmak için kullanılabilecek ticari hacim ve birleşik hesap karlılığı ölçümü de yapılmakta.

3) Sosyal medya tanıtımı: Borsanın kanallarına abone olma, resmi açıklamaları repost etme (burada takipçi sayısı da göz önüne alınmakta), Velvet Exchange değerlendirme videoları çekme 1 ile 10 kupon arasında ödül dağıtıyor.

4) Referans programı: bir katılımcı kendi referans linki ile platforma katıp 10 dolar yatırmasını sağladığı her bir kullanıcı için 5 yeni kupon kazanacak. Bu para limiti ise botların kayıt yapmasını engellemek için konuldu. Bunun yanı sıra referans kodu ile platforma katılan kullanıcı da otomatik olarak 1 kupon kazanacak. Katılımcı basına maksimum kişi katma sayısı ise 10 ile sınırlandırılırken, kupon limiti de 21 olarak belirlendi.

Söz konusu görevler sonrasında en çok kupona sahip olan üç kişi ise yarışmanın resmi sayfasından yapılacak bir duyuru ile belirlenip ödüllendirilecek. Katılımcıların sahip oldukları mevcut kupon sayısı da site üzerinden yayınlanacak ve bu sayede katılımcılar rakiplerini geçmek için ne kadar kupona ihtiyaç duyduklarını görebilecekler.

Kazanan 5.000 dolarlık büyük ödülü elde ederken, ikinci 3.000 dolarlık ödülü, üçüncü ise 1.000 dolarlık ödülü evine götürecek. Buna ek olarak seçilecek 20 katılımcının her birine 50 dolara eşdeğer BTC çekleri verilecek ve geri kalan çekler ise diğer turlarda kullanılacak.

Velvet Exchange Avantajları

Velvet Exchange‘in diğer birçok merkezi kripto para borsasından farkı, farklı müşteri gruplarının ilgi alanlarına odaklanmasıdır:

1) Yasal kurumlar için: meşru kripto para varlığı alım satımı ve sınır ötesi işlemleri için bütün finansal enstrümanlar ve muhasebe evrakları sağlanmaktadır.

2) Tecrübeli yatırımcılar için: DOM’ların (piyasa derinliği) likiditesi, fon çekmek veya yatırmak için gerekli olan esneklik, kullanışlı alım satım istatistikleri ve bunlarla ilgili bilgiler sağlanmaktadır.

3) Büyük çaplı müşteriler için: P2P algoritması veya otomatik brokerage hizmeti (ekibin alım satım sektöründe 5 yıldan fazla tecrübesi bulunmaktadır) aracılığıyla OTC (tezgah üstü alım satım) işlemleri gibi hizmetler verilmektedir.

Daha önce de belirttiğimiz gibi ilk turun ödül fonu 3.500 dolar olacak ve direkt olarak bu linke tıklayarak tura katılım sağlayabilirsiniz.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Coinbase 80 Bitcoin’lik Davada Anlaşmaya Vardı!

Sonrakini Oku

Coinbase Bir IEO Platformu Mu Başlatıyor?

Bir Cevap Yazın