Uzman analistten 2020’nin en iyi kripto para birimleri tahmin listesi

Trader Cobb Crypto Podcast’in ev sahipliğini yapan ünlü analist Craig Cobb, 2020’nin en iyi kripto para birimleri üzerine bir tahmin listesi paylaştı.

Cobb, BTC’nin önümüzdeki sene yatay bir seyir izlemesini beklediğini ve altcoinlere yükselmeleri için yeterli alan vermesini umduğunu söyledi.

Craig Cobb’un, 2020’nin en iyi kripto para birimleri tahmin listesi

1- Matic

Cobb, bu yıl %300’den fazla artan Matic’i takip ettiğini söyledi.

Matic, geliştiricilerin merkezsiz uygulamaları hızlıca dağıtmalarına ve çalıştırmalarına yardımcı olmayı amaçlayan bir Blockchain ölçeklenebilirlik platformunun yerel kripto parası.

2- Fetch.ai

Cobb ayrıca, karmaşık hesaplamaların çözülmesine yardımcı olmak için tasarlanan yapay zeka ile geliştirilmiş bir Blockchain olan Fetch.ai’nin yerel tokenini izlediğini ifade etti.

3, 4 ve 5: Digitex, Enigma, Ripio

Cobb, Digitex Vadeli İşlemleri, Enigma ve Ripio Credit Network fiyatlarının 10-30 günlük hareketli ortalamaya geri dönmesini ve “beşik bölgesi” olarak adlandırdığı bir alım bölgesine girmesini umduğunu söyledi.

6- TNT

Ayrıca, Tierion’un yerel kripto para birimi olan TNT, herhangi bir veriyi, dosyayı veya iş sürecini doğrulamak için bir Blockchain oluşturuyor. Cobb bu kripto paranın da takipçisi.

7- Raven Coin

Buna ek olarak Cobb, varlıkların bir partiden diğerine verimli bir şekilde aktarılmasını kolaylaştıran bir Blockchain olan Raven Coin’den bir kopuş beklediğini söyledi.

Altcoin öneren birçok trader’a rağmen, bu kripto para birimleri çoğu spekülatif ve son derece riskli varlıklardır. Altcoinlerin çoğunluğu, 2017 yılının sonlarında tüm zamanların en yüksek seviyelerinden elde ettikleri değerin yaklaşık %90’ını veya daha fazlasını kaybetti ve bu da büyük finansal kayıplara neden oldu.

Kripto araştırma firması Messari’den gelen verilere göre, bir sonraki kripto pazarındaki boğa koşusu sırasında tüm altcoinlerin yaklaşık %80’inin tüm zamanların en altında kalması bekleniyor.

 

Kaynak: Kriptoparahaber

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Bloomberg: Bitcoin kritik ana giderek yaklaşıyor

Sonrakini Oku

Charles Hoskinson’dan İddialı Cardano Açıklaması!

Bir Cevap Yazın