Uzman Analist: Yatırımcısını Zengin Edecek 10 Altcoin!

YouTube’da 386.000 abonesi bulunan piyasanın popüler analistlerinden “EllioTrades Crypto” yakın zamanda yatırımcısına çok büyük karlar getirme 10 kripto para birimini takipçileri ile paylaştı.

SushiSwap, Solana ve Polkadot

Analistin artış beklediği kripto para birimlerinin başında SushiSwap (SUSHI) geliyor. SUSHI’nın yükselişe hazır olduğunu dile getiren analist, protokol ücretlerinin kullanıcılar ile paylaşılmasının büyük bir avantaj olduğunu ifade ediyor. Buna ek olarak analist bir SUSHI olduğunu da belirtiyor. SUSHI’nin yazının yayına hazırlandığı sırada %18 artış yaşadığı görülüyor.

Analistin artış beklediği ikinci kripto para birimi Solana (SOL). Analiste göre FTX CEO’Su Sam Bankman-Fried’ın Solana’ya destek vermesi oldukça önemli bir durum. Her ne kadar son zamanlardaki fiyat performansı kafaları karıştırsa da analist SOL’un bir kez artışa geçmesi sonrasında durmayacağını ifade ediyor.

Analist üçüncü olarak Polkadot’un önümüzdeki günlerde güzel kazançlar getireceğini ifade ediyor. DOT fiyatı konusunda ciddi artış beklediğini kaydeden “EllioTrades Crypto”, farklı projeler Polkadot’a geldikçe ekosistemin büyüyeceğini ve bununda fiyatı etkileyeceğini ifade ediyor.

Banana, Fantom ve Avalanche

Analist, dolaşımda sadece 500 adet arzı bulunan Banana’nın da (BANANA) büyük artış potansiyeline sahip olduğunu düşünüyor. Bir yield coin’i olan BANANA, yazının yayına hazırlandığı sırada 274 dolar seviyesinde işlem görüyor. Analist, BANANA fiyat performansının kendisinin beklediğinden bile iyi gittiğini dile getiriyor.

Beşinci olarak “EllioTrades Crypto”, Fantom (FTM) fiyatında artış bekliyor. Birkaç aydır FTM’nin büyüdüğüne dikkat çeken analist, Fantom ekosisteminin gelişme potansiyeli olduğunu ve bunun da fiyata yansıyacağını dile getiriyor.

Analist, Avalanche’de de (AVAX) büyük bir artış potansiyeli olduğunu dile getiriyor. Avalanche ekosisteminin çok iyi olduğunu belirten analist, AAVE’in Avalanche’e geldiğini ve bunun da likidite akışı olarak değerlendirilmesi gerektiğini ifade ediyor.

Artış Beklenen Diğer Kriptolar

“EllioTrades Crypto” diğer artış beklediği kripto para birimlerini; Joe (JOE), Polygon (MATIC), THORChain (RUNE) ve Ren (REN) olarak sıralıyor.

Tüm bunlara ek olarak analist, altcoin’lerin büyük riskler taşıdığının ve yatırımcıların mutlaka riskleri göze alarak yatırım yapması gerektiğinin altını çiziyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

İki Büyük Kripto Para Projesinin Karşılaştırması: ADA, ETH Gibi Büyüyebilir Mi?

Sonrakini Oku

Ethereum, Infra Transactions (ITX) Lansmanı ile Kurumsal Kabulü Hedefliyor

Bir Cevap Yazın