Ünlü Türk Kripto Varlık Platformu Bitexen, GeForce Now’a Sponsor Oluyor!

2018 yılında Türkiye’de kurulan ve hizmet veren Bitexen, Türkiye’nin üçüncü dünyanın ise 50 dijital varlık platformlarından biri olarak biliniyor. Bitexen Teknoloji, oyun dünyasında oldukça popüler olan GeForce Now markasına sponsor oldu. Bitexen daha önce de oyun ve e-spor dünyasına birçok katkıda bulunmuştu. Örneğin Ağustos ayında düzenlediği bir çekilişte Bitexen, 100 kişiye 1 aylık GeForce Now üyeliği hediye etmişti.

1000’den Fazla Üyelik Hediyesi

Bitexen bu hamlesiyle oyun piyasasıyla kripto para piyasasını bir araya getirmeyi planlıyor. Ayrıca anlaşma kapsamında Bitexen oyunculara özel çevirimiçi etkinlikler düzenlemeyi ve 1000’den fazla GeForce Now aboneliği hediye etmeyi planlıyor.

Oyun oynama teknolojisinde önde gelen firmalardan olan GeForce Now, 1080P görüntü kalitesi ve 60 FPS ile oyun oynanabilen bulut tabanlı bir hizmet sağlayıcısıdır. Oyuncular, Cyberpunk 2077, Dying Light 2: Stay Human, Battlefield 5, Apex Legends, Mount & Blade II: Bannerlord ve The Witcher 3 gibi 1000’den fazla oyunu indirmeden ve güncelleme ihtiyacı olmadan GeForce Now üzerinde oynayabiliyor ve başka cihazlardan oturum açtıklarında kaldıkları yerden devam edebiliyorlar.

Ve Daha Nice Hediyeler Üyeleri Bekliyor!

Haberi Twitter’da yayınlayan Bitexen’e Twitter kullanıcıları tarafından olumlu dönüşler geliyor. Bitexen kendi resmi sitesinde yaptığı açıklamada ise durumu şöyle detaylandırıyor:

“Bitexen Teknoloji A.Ş. olarak, GeForce NOW ile altın sponsorluk sözleşmesi imzaladık. Sponsorluk süresi 6 aylık olarak belirlenmiştir. Sponsorluğumuz boyunca GeForce NOW tarafından sağlanan 3.000 promokod Bitexen tarafından çeşitli kampanyalar ve çekilişlerde hediye edilecektir.”

Diğer firmalarla işbirliği yapan blockchain ve kripto piyasasındaki diğer firmaların sayısı gün geçtikçe artıyor. Yakın zamandan örnek vermek gerekirse, bir blockchain platformu olan Tezos, Manchester United’a sponsor olacağını açıklamıştı.

Kripto ve oyun dünyasını heycanlandıran bu haber ile Bitexen adından çokça söz ettirecek gibi gözüküyor.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Ünlü Sneaker Devi NFT’lerini Sattığı İçin Online Bir Satış Mağazasına Dava Açtı!

Sonrakini Oku

Justin Bieber Yeni Bir NFT Satın Aldı: Hangi Koleksiyonu Tercih Etti?

Bir Cevap Yazın