Ünlü Oyuncu: En Büyük Pişmanlığım Bitcoin Oldu!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), bir zamanlar sadece ”teknoloji meraklıları” ve finans uzmanları tarafından yatırım yapılan ir varlık olarak bilinirken, artık dünyanın dört bir yanından hem halkın içinden hem de oldukça ünlü isimler tarafından da kullanılmakta.

Daha önce AKON, Ashton Kutcher, Snopp Dogg ve buna benzer birçok isim Bitcoin’e olan ilgisini dile getirmişti. Şimdi ise ABD’li ünlü oyuncu ve özellikle ünlülerin mücevhercisi olarak bilinen Ben Baller, en büyük pişmanlığının Bitcoin’den kaynaklandığını vurguladı.

Bitcoin’lerimi 700 Dolardan Sattım!

Ben Baller, insanların kendisine en büyük finansal pişmanlığının ne olduğunu sıklıkla sorduğunu ifade etti ve bunun aslında Bitcoin olduğunu itiraf etti.

”Onlara 700 dolarken 300 BTC’ye sahip olduğumu ancak bunları 1.000 dolardan sattığımı söylüyorum. Hiçbir şey kafamı bundan daha fazla kurcalamıyor.”

Baller’ın sunduğu verilere göre kendisi zamanında 300 BTC’sini toplamda yaklaşık 300.000 dolara satarken, bunları şu an satsaydı elinde 3 milyon dolar, 2017 yılı rekorunda satsa ise elinde yaklaşık 6 milyon dolar olabilirdi. Ben Baller buna rağmen yatırım için geç olmadığını ve Coinbase üzerinden BTC almaya başladığını gösterdi.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Almanya’nın En Büyük Bankası, JPMorgan Ağına Katıldı!

Sonrakini Oku

Binance Saldırıya Uğradı!

Bir Cevap Yazın