Ünlü Milyarder, Geçmişte Daha Fazla Bitcoin (BTC) Satın Almadığı İçin Pişmanlık Duyuyor!

Hedge fon milyarderi Marc Larsy, geçmiş dönemde daha fazla Bitcoin (BTC) satın almadığı için pişman olduğunu dile getirdi. Amerikalı milyarder, birkaç yıl öncesine dönerek “daha fazla Bitcoin satın almam gerekirdi” ifadesini kullandı.

Marc Lasry, Bitcoin ve Kripto Para Piyasası Hakkında Görüşlerini Aktardı

CNBC’ye verdiği röportajda Lasry, BTC performansı ve son boğa koşusu hakkında görüşlerini aktardı. Özellikle kurumsal yatırımcıların kripto para birimlerini benimsemesinin altını çizen milyarder isim daha fazla BTC satın almadığı için pişmanlık duyduğunu belirtti. Lasry gelecek öngörüsünde şunları aktardı: “Bence, Bitcoin benimsenmesi arttıkça BTC yükselmeye devam edecek. Bu düşündüğümden çok daha kısa sürede oldu. Çok daha fazlasını satın almalıydım. Bu kesinlikle benim hatam.”

Avenue Capital Group’un kurucu ortağı ve CEO’su Marc Lasry, son dönemlerde kendisini kripto para sektörü savunucusu olarak tanımladı. Ünlü milyarder, birkaç ay önce Bitcoin satın almış ve miktarını gizli tutmuştu.

Ünlü Milyardere Göre Bitcoin Hala Boğa Koşusunda

Lasry, Bitcoin yatırımından pişmanlık duyuyor. Milyarder isim 2018 yılında Bitcoin için 40.000 dolarlık bir fiyat hedefi tahmininde bulunmuştu. Mevcut piyasa rotasının nereye kırılacağı konusunda görüşlerini bildiren Lasry şunları kaydetti: “Dürüst olmak gerekirse fiyatın nereye gideceğini bilmiyorum ancak kripto para piyasası kendini kanıtlamış durumda. Bitcoin fiyatı 100.000 dolara da ulaşabilir 20.000 dolara da düşebilir.

Borsalardaki Bitcoin çıkış rakamları rekor seviyeleri gördü. Çok sayıda Bitcoin’in borsadan çıkması büyük yatırımcıların uzun vadede alım yaptığı anlamına geliyor. BTC fiyatı son 24 saatte %7.63’lük bir düşüş kaydetti. Lider kripto para Bitcoin, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 32.870 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Vitalik Buterin, Dogecoin (DOGE) İddialarını Yanıtladı: “Yanlış Anlaşıldı”

Sonrakini Oku

John McAfee’nin Gizemli Ölümüne Kripto Para Topluluğunun Tepkileri

Bir Cevap Yazın