Ünlü Meme Coin İki Aydır İlk Kez Bu Noktaya Ulaşamadı!

220 Milyon ShibaInu 24 Saat İçinde Yakıldı. Bir Haftada 565 Milyon Shiba yakıldı ve bu demek oluyor ki Shiba yakım portalının başlatılmasından bu yana ilk kez 1 milyardan az bir yakım gerçekleşti. Shiba Inu Topluluğu, SHIB Burn Portal’ın piyasaya sürülmesinden bu yana ilk kez bir haftada 1 milyar SHIB tokeni yakmayı başaramadı.

Yakımda Düşüş Var

Shiba Inu destekçileri tarafından bu hafta yarım milyardan fazla Shiba Inu tokeni ve son 24 saatte 220.32 milyon adet Shiba yakıldı.

Shiba Inu Topluluğu, bir haftada 1 milyar SHIB tokeni yakma serisini sürdürmekte başarısız oluyor. Shib Army ilk kez 23 Nisan 2022’den bu yana 1 milyar Shiba Inu tokeni yakamadı, yani SHIB Burn Portal, Shiba Inu ekibi tarafından Shiba Inu ekosisteminin resmi bir ortak simgesi olan RYOSHI Vision ile işbirliği içinde resmi olarak başlatıldığından bu yana bu durum ilk kez gerçekleşti

SHIB Burn Portal, gerçek SHIB Burner projelerini doğrulamak ve karşılığında RYOSHI Vision tokenleri ile ödüllendirmek amacıyla tasarlanmış bir yapı olarak karşımıza çıkıyor. Lansmanın ilk iki ayında topluluk, portalı kullanarak 55 milyardan fazla SHIB yaktı. Takip platformu Shibburn’den elde edilen veriler, geçen hafta 565,49 Milyondan fazla Shiba Inu tokeninin yakıldığını gösteriyor.

Önde gelen SHIB Yakıcılar arasında, Travis Johnson’ın SHIB Super Store’u bir hafta içinde en çok köpek temalı kripto para birimini yakarken, 1Cent Token ikinci büyük Shiba Inu yakıcısıydı. ETH SHIBA belirteci listede üçüncü sırayı almayı başardı.

Travis Johnson‘ın SHIB Süper Mağazası, son 24 saat içinde en fazla Shiba Inu tokenini yaktı. Bireysel proje tarafından 61 milyondan fazla jeton dolaşımdan sonsuza kadar kaldırıldı. shPazar günü, Travis Johnson’ın SHIB Süper Mağazası, bireysel projenin SHIB Burn Portal’ın yardımıyla önemli bir işlemde toplam 61.380.463 (61.38M) SHIB tokenini yaktığını bildirdi.

Shiba Yakmanın Yeni Yolu

Shiba Inu’yu yakmak için Shib Community, SHIB Super Store aracılığıyla dünyanın en geniş sesli kitap seçkisini sunan Amazon’un bir yan kuruluşu olan Audible’ın ücretsiz deneme sürümüne kaydolmalı. Buna karşılık, SHIB Süper Mağazası, Amazon’dan bir ödül olarak kayıt başına 5 ABD Doları kazanacak. Johnson, bu kayıtlardan elde edilen gelirin %100’ünü Shiba Inu’yu yakmak için kullanacağına söz verdi.

1Cent ve ETH SHIBA Haftalık Yakma Etkinliği

1Cent ve ETH SHIBA, Shiba Inu tokenlerini yakmaya adanmış iki farklı token olarak dikkat çekiyor. Her ikisi de bu Week Burn Etkinliğini aynı tarihte, yani 20 Haziran (Pazartesi) düzenledi ve iki ayrı işlemde toplam 102.170.994 (102.17M) SHIB yaktı.

1Cent tokenı “inferno” adresine 52.170.994 (52.17M) SHIB gönderirken, ETH SHIBA tam olarak 50 milyon SHIB tokenini dolaşımdan sonsuza kadar kaldırdı.

Son 24 Saatlik Yakım

Shibburn.com‘un bildirdiğine göre, Shiba Inu Topluluğu, haftalık yakmaların yanı sıra, son 24 saat içinde SHIB Burn Portal’ın yardımıyla 17 ayrı işlemle ölü cüzdanlara toplam 220.329,573 (220,32M) SHIB tokeni gönderdi.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısı ile risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

 

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Şok İddia: Celsius CEO’su Firarda! İşte Çok Konuşulacak İsrail ve FBI İddiası!

Sonrakini Oku

Bitcoin (BTC), Kritik Fiyat Seviyelerine Geriledi: Kripto Para Piyasasında Son Durum!

Bir Cevap Yazın