Ünlü Kripto Para Uzmanı: Kazanç Elde Etmek İçin 3 Şart!

Kripto para sektörünün en tanınan analistlerinden birisi olan ve 85.000’in üzerinde takipçisi bulunan Josh Rager, bugün yayınladığı bir gönderide özellikle DeFi sektöründe kazanç elde etmek için gerekli 3 şartı açıkladı.

Yield Farmer olmak yani Yield Farming yaparak para kazanmak isteyenlerin bu üç şarta uyması gerektiğini vurgulayan analist, bunların “hızlı olmak, ilk olmak ve sessiz olmak” olduğunu duyurdu. Buna ek bir açıklamada daha bulunan Rager, yatırımcıların tam olarak ne zaman kar satışı yapması gerektiğini, proje kalabalıklaşmaya başlayınca bundan çıkılması gerektiğini ve dolandırılmaktan kurtulmak için iyi araştırma yapılabilmesi gerektiğini ifade etti.

DeFi Projelerine Dikkat

Gerçekten de son zamanlarda çok fazla DeFi projesi insanları dolandırdı ve sektöre yeni giren bu projeler “rug pull” yaptı. Rug pull temel olarak bir projenin kurucusunun veya kurucularının bütün fonları alıp ortadan kaybolması anlamına geliyor.

Ancak Rager’ın ilk değindiği “ilk, hızlı ve sessiz olma” konuları kesinlikle büyük önem taşıyor. Birçok DeFi projesi ancak 10x yaptıktan sonra adını duyurabiliyor ve kripto para projesine o tarihlerde giren yatırımcılar ciddi zararlar edebiliyor.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

$250.000.000 Yetmedi: Ünlü Firma Daha Çok Bitcoin (BTC) Alıyor

Sonrakini Oku

Binance CEO’sundan “Türk Geliştirici” Açıklaması: Binlerce BNB Gönderildi

Bir Cevap Yazın