Ünlü Avukat Beklenen Ripple Gelişmesi Hakkında Konuştu!

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse geçtiğimiz hafta oldukça önemli bir açıklamada bulundu ve bütün kripto para sektörünün gündemine oturdu. Davos içerisinde the Wall Street Journal’a konuşan Ripple Labs CEO’su, 2020 yılında kripto para sektöründen birçok firmanın IPO (ilk halka arz) yapabileceğini vurgulamıştı.

CEO buna ek olarak Ripple’ın da bu konuya liderlik edebileceğini ima ederek, 2020 yılında bir Ripple IPO’su görebileceğimizi ifade etmişti. Bu haber kripto para sektöründe adeta yıldırım hızıyla yayıldı ve birçok insan ve yatırımcı olası Ripple IPO’su hakkında konuşmaya başladı.

Chervinsky Ripple’ın IPO Yapacağına İnanmıyor

Ripple zaten XRP kripto para biriminin menkul kıymet olduğu iddiasından kaynaklı birkaç dava ile boğuşuyor ve böyle bir IPO işleri çok daha karmaşık hale getirebilir. ABD’nin önde gelen menkul kıymet avukatlarından ve kripto para sektörünün tanınan isimlerinden Jake Chervinsky ise bu konuya yönelik önemli bir açıklamada bulundu.

Chervinsky, özel konuşmalar ve röportajların resmi duyurulardan daha önemsiz olduğunu vurguladıktan sonra, Ripple’ın yakın zamanda IPO yapmayacağını vurguladı. Özellikle XRP’nin menkul kıymet statüsünün belirsiz olduğuna değinen Chervinsky, durum böyleyken bir IPO’nun oldukça zor olduğunu açıkladı.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Çin’de 1 Ayda Kurulan Blockchain Firmalarının Sayısı Dudak Uçuklatıyor!

Sonrakini Oku

Bitcoin İçin Tarih: Kasım 2021, Hedef: 424.000 Dolar

Bir Cevap Yazın