Ünlü Analistten Bitcoin ve Altcoin’ler İçin Kritik Açıklama! Ayı Piyasası Ne Kadar Sürecek?

Önde gelen kripto para analisti Michaël van de Poppe, kripto piyasasındaki bu gerilemenin ortasında düşüş trendinin yakında sona ereceğini ve Bitcoin‘de (BTC) büyük bir sıçrama beklediğini açıkladı.

Michael Van de Poppe: Düşüş Trendi Yakında Sona Erecek

Önde gelen kripto para analisti Michael Van de Poppe, kripto para piyasasını hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Poppe, 595.600 Twitter takipçisine lider kripto para birimi Bitcoin‘in (BTC) düşüş eğiliminin sonuna yaklaşmış olabileceğini söyledi.

Analist yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi;

Bitcoin için 8.000 dolar veya 12.000 dolar gibi hedefler görmeye başladıkça, bu aşağı yönlü koşunun son aşamalarına girdiğimize daha çok ikna oluyorum. Bu aslında zaten kapitülasyondur.

Analist ayrıca, Bitcoin’in yanıtlaması gereken önemli bir soru olarak 34.000 bölgesini işaret etti ve şöyle söyledi;

Burada Bitcoin için hala soru bu.

Piyasa değeri bakımından dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin (BTC), içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla son 24 saatte %13.41 düşüşle 26.955 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Altcoin’ler 1 Yıl Ayı Piyasasında Olacak

Ayrıca önde gelen kripto para analisti Van de Poppe, altcoinlerin bir yıl boyunca ayı piyasasında olacağını düşünüyor. Ancak yine de yatırımcılar için büyük fırsatlar olduğunu söyledi.

Van de Poppe, altcoin’ler hakkında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

İnsanlar bu noktada bunun muazzam bir fırsat olduğunu görmek istemiyorlar. Hayır, insanlar daha da düşeceğimizi haykırmakla meşguller ve insanlar düşeceğimize inanıyorlar. Belki düşüş yaşanabilir. Ama buradaki fırsatı görmek önemli.

Analist, bu fırsatlardan birinin merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK) olduğunu savundu ve şöyle söyledi;

Chainlink için seviye vuruşu. Her yerde büyük fırsatlar.

Popüler altcoin Chainlink (LINK), içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %27.88 düşüşle 6.07 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Sıcak Gelişme: Amerika’dan Yeni Kripto Para Açıklaması!

Sonrakini Oku

Sıcak Gelişme: Müjde! Dev Banka Kripto Para Hizmetlerini Başlattı!

Bir Cevap Yazın