Ünlü Analist Raoul Pal, “Sihir” Gibi Çalışan BTC, ETH ve SOL Tahminlerini Açıkladı

Ünlü analist Raoul Pal, lider kripto para birimi BitcoinEthereum ve Solana için üç fiyat tahmin çizelgesinin “saf sihir” gibi çalıştığını söyledi. İşte Raoul Pal’ın Bitcoin, Ethereum ve Solana tahminleri.

Bitcoin İçin 6 Haneli Hedef

Real Vision‘ın kurucu ortağı ve CEO’su, yeni bir Crypto Banter podcast’inde Bitcoin‘in mevcut piyasa döngüsünü 2012-13 dönemi ile karşılaştırıyor ve bu boğa koşusunun sonu için 250.000 doların üzerinde bir fiyat hedefi öneriyor.

“Bunu bir yıldan fazla bir süredir kullanıyorum ve saf sihirdi… Bize oldukça net bir hedef veriyor. Bunun nasıl yürüdüğünü bildiğimizi düşünerek, ayı piyasası aracılığıyla eklemeye devam etmem için bana güç verdi.’”

Eski Goldman Sachs yöneticisi daha sonra Ethereum‘un 2016’dan 2011’e kadar olan fiyat trendini Bitcoin‘inkiyle karşılaştıran başka bir tablo çıkardı.

“Ve işte 2017’de Ethereum VS Bitcoin tablosu. Oldukça iyi geçti. Aslında, bunu Bloomberg’imde gerçek zamanlı bir çizelge olarak aldım ve şu anda neredeyse işe yarıyor [çünkü] çok yakın.”

Solana Yeni Yılda 800 Doları Görebilir

Son olarak Pal, akıllı sözleşme platformu Solana’nın (SOL) Ethereum’un 2016-2017’de izlediği aynı yolu nasıl izlediğini gösteren bir grafik paylaştı. Bu, devam ederse Nisan 2022’de popüler kripto para birimi SOL’u 800 doların üzerine çıkaracak.

Ethereum fiyatı şu anda 2017’deki Bitcoin fiyatıyla oldukça uyumlu. Ve Solana ETH olarak fiyatta, bir ağ olarak daha hızlı büyüyor, ancak grafik yine aynı. Bu delilik.”

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Ünlü Analist Açıkladı! Bitcoin (BTC) ve Ethereum’da (ETH) Büyük Artış Bekliyor

Sonrakini Oku

Michael Saylor’dan Türkiye Merkez Bankasına Tavsiye!

Bir Cevap Yazın