Ünlü Analist Büyük Patlama Yaşayacak 3 Kripto Parayı Açıkladı

Kripto para analisti ve ünlü Youtuber Lark Davis, 2021 yılında büyük patlama yapacağına inandığı projeleri takipçileriyle paylaştı. Kripto para piyasasının özellikle son 4 aylık dönemde önemli bir büyüme kaydettiğini aktaran popüler isim, önümüzdeki dönemde patlama yaşayacağını düşündüğü 4 kripto trendini açıkladı.

Solana (SOL)

En yeni kripto para birimlerinden biri olan Solana, haberimizin hazırlandığı sırada 43 dolar seviyelerinden işlem görürken piyasa değerine göre en büyük 16. kripto para konumunda yer alıyor. SOL, son 3 ayda %1000’in üzerinde artışla geçtiğimiz günlerde 48 dolar seviyesine ulaştı. Solana ağının sunduğu yüksek işlem hızı ve düşük maliyet geliştiricilerin ve yatırımcıların ilgi duymasına neden oldu.

Ayrıca Davis’e göre Solana ekosisteminde yer alan Raydium ve Serum gibi kripto paralar da önümüzdeki dönemde büyük kazançlar elde edebilir.

Elrond (EGLD)

Popüler isim, yakında Elrond sezonunun başlayacağını öne sürdü. Haberimizin hazırlandığı sırada 183 dolar seviyelerinden işlem gören Elrond, 20 milyonluk arzı ve ölçeklenebilir ağı ile Bitcoin ile benzer noktalar taşıyor. Davis, DeFi platformlarıyla birçok ortaklığı bulunan projenin yükselmeye hazır olduğuna inanıyor. Bununla birlikte Maier borsasının işleme açılmasının ekosisteme büyük katkısı olacağı düşünülüyor. Maier, Elrond ekosisteminin Uniswap’ı olarak lanse ediliyor.

Cardano (ADA)

Cardano (ADA), haberimizin hazırlandığı sırada 1.30 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Büyük bir kullanıcı tabanına sahip olan proje, akıllı sözleşmeleri ağustos ayına kadar ana ağa getireceğini belirtti. Cardano platformu bunun gerçekleşmesi ile birlikte NFT sektörü, stablecoin’ler, merkezsiz borsalar dahil olmak üzere bir çok projede patlama yaşayacak.

Bunun yanı sıra Polkadot özelinde yorumlarda bulunan Davis, 2021 yılının ilk aylarında muazzam bir performans ortaya koyan DOT’un göz ardı edilmemesi gerektiğini aktardı.

NFT Sektörü

Piyasada 100’den fazla NFT coin olduğunu hatırlatan Davis, yatırımcıların bu token’lardan bazılarını dikkatle takip etmeleri gerektiğini belirtti. Ethernity Chain’in büyük bir patlama yaşayacağını bildiren ünlü isim, NFT’lerin birçok ünlünün sektöre dahil olmasıyla büyük yol katedeceğine inanıyor.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Bir DeFi Protokolü Daha Hacklendi: Zarar Milyonlarca Dolar!

Sonrakini Oku

Stellar (XLM) Fiyat Analizi: XLM Kritik Seviyede İşlem Görüyor

Bir Cevap Yazın