Ünlü Analist 8 Popüler Kripto Para Birimi İçin “Zirve Fiyat” Tahminlerini Açıkladı

Kripto para piyasasının toplam değeri kısa süre önce 2 trilyon dolar seviyesine ulaştı. Bitcoin’in (BTC) 1 trilyon dolarlık değere ulaşmasından sonra bir süre konsolidasyon yaşansa da piyasa yeniden yemyeşil bir hal aldı.

Ünlü Analist 8 Kripto Para İçin Fiyat Tahmininde Bulundu

Lider kripto para birimi son 24 saat içerisinde hafif çaplı bir düşüş yaşıyor ve bu durum neredeyse 4 gündür devam eden yükselişi sekteye uğrattı. Buna rağmen ünlü kripto para analisti Michael van de Poppe, BTC de dahil toplam 8 kripto para birimi ile ilgili zirve tahminlerini yayınladı.

Bitcoin tahminleri ile yanıltmayan ünlü analist Michael van de Poppe, lider kripto para biriminin bu rallinin sonlarında 350.000 dolar ile 450.000 dolar arasında bir seviyeye gelebileceğini ifade etti. Ethereum için 10.000 dolar ile 17.500 dolar seviyelerine işaret eden analist, Polkadot (DOT) için ise 250 dolar ile 350 dolar aralığının mümkün olduğunu düşünüyor.

LINK, ADA, ZIL, ELRND ve DIA Analizi

Poppe’nin BTC, ETH ve DOT tahminine ek olarak Chainlink (LINK), Cardano (ADA), Zilliqa (ZIL); Elrond (ELRND) ve DIA tahmininde de bulunduğu görülüyor. Analistin “bazıları hafif kalabilir” şeklinde ortaya attığı fiyat tahminleri ise şu şekilde:

  • Chainlink: 250 – 350 dolar aralığı
  • Cardano: 10 – 20 dolar aralığı
  • Zilliqa: 5 – 7 dolar aralığı
  • Elrond: 500 – 750 dolar aralığı
  • DIA: 50 – 75 dolar aralığı.

Analistin tahmin yaptığı dakikalarda ise kripto para sektörünün genel olarak düşüş yaşadığı görülüyor. Son dönemde rekor üzerine rekor kıran HOT fiyatında da bu genel düşüş ile 1 saatte %6,2 gerileme yaşandığı görülebilmekte.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Ünlü Analistten BitTorrent (BTT) ve Tron (TRX) İle İlgili Dikkat Çeken Tahmin!

Sonrakini Oku

Grammy Ödüllü Sanatçı da Kripto Para Sektörüne Giriş Yapıyor

Bir Cevap Yazın