Türkiye’nin İlk Müzik NFT Launchpad’i Rock’n’Verse NFT Summit İstanbul’da!

Artık NFT’ler ve metaverse kripto para ekosisteminin ayrılmaz bir parçası ve ülkemizden de her iki alana yoğun ilgi var. Yatırım yapmadan ya da projeler dahil olmadan NFT ve metaverse’ü anlamak oldukça önemli. Ekosistemden isimler de tam olarak bu noktada devreye girdi ve bizi 28 – 29 Mayıs’ta büyük bir etkinlik bekliyor. NFT Summit İstanbul 100’den fazla konuşmacı ile 28 – 29 Mayıs’ta İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek.

NFT Summit İstanbul’a tanınmış sanatçı Can Bonomo, Nurgül Yeşilçay, Mercan Dede, The Sandbox COO’su Sébastien Borget, dünya çapında ilgi gören NFT projesi Coniun kurucusu Okan Uçkun ve CEO’su Buğra Kaan Ayaz, NFTLibrary Kurucusu Aybars Dorman ve  Blockchain Women Istanbul kurucusu Ebru güven gibi pek çok isim katılacak.

Etkinlikte yer alacak pek çok proje ve önemli ismin arasında Rock’n’Verse’ün de yer alacağı bilgisine ulaştık.

Rock’n’Verse NFT Summit İstanbul’da

Rock’n’Verse co-founder’ı yani kurucu ortağı Gözde Vanlı ile yaptığım görüşmeden elde ettiğim bilgilere göre dünyanın ilk rock müzik launchpad’i olmayı hedefleyen proje NFT Summit İstanbul’da Platinium Sponsor olarak yerini almış durumda. Rock’n’Verse standını ziyaret edecek meraklılar için özel ödüller hazırlanmış, ancak bu noktada beni daha çok heyecanlandıran iki sürpriz var.

İlk olarak elde ettiğim bilgilere göre Rock’n’Verse’ün ilk müzik grubu olan SkinRunners NFT Summit İstanbul’da ana sahnede 28 Mayıs’ta bir konser verecek. Ayrıca bu konser sırasında canlı olarak bir grup üyesinin avatarı metaverse’e aktarılacak. Dolayısıyla bizler de bunu ilk izleyenler arasında olma şansını yakalayacağız.

İkinci olarak Rock’n’Verse sadece Summit’e özel bir Sum-Mint etkinliği düzenleyecek. Yani sadece NFT Summit İstanbul katılımcılarına, o an orada olanlara özel bir mint etkinliği olacak. Etkinliğin detayları ise yakın zamanda paylaşılacak.

Rock’n’Verse Çok Heyecanlı

Vanlı’nın açıklamalarına göre proje, mevcut kötü giden piyasa koşullarında bile heyecanlarını kaybetmeden çalışmalarını devam ettiriyor. Çünkü hem ekibe hem Rock’n’Verse’e gerçekten güveniyorlar. Bu arada Rock’n’Verse projesi 15 kişilik bir ekiple etkinliğe katılmaya hazırlanıyor.

Yapılan açıklamalara göre Rock’n’Verse’ün vizyonuna uygun olarak özel stant kurulacak ve 3D avatarlar da etkinlik sırasında meraklılar ile buluşacak. Ayrıca proje ekibi; metaverse, launchpad, NFT ve VR ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlamak üzere 2 gün boyunca etkinlikte sizleri bekliyor olacak.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Eski FED Başkanından Kripto Para Yorumu!

Sonrakini Oku

Profesyonel Yatırımcıların Bu Stratejileri Kripto Paralarda Size Yardımcı Olabilir

Bir Cevap Yazın