TÜRKİYE’NİN İLK KRİPTO KAFESİ BAYRAKLI’DA AÇILDI: CRYPTO HOUSE CAFE

Yaklaşık 15 yıldır yurtiçi ve yurtdışı pek çok cafe, restourant ve eğlence sektöründe hizmet veren işletmelerde önemli başarılar elde etmiş Dinçer BAYIR ile borsa ve FX sektöründe trade ve portföy yöneticiliği yapmış olan Anıl ŞARLAYAN, Crypto House Cafe’yi (CHC), Bayraklı’da Folkart Towers karşısında açtılar.

BAYIR ve ŞARLAYAN, Crypto House Cafe’de (CHC) kripto para sektörü ile birlikte finans sektöründe faaliyet gösteren pek çok profesyoneli bir arada getirerek ortak paylaşımlar yapmayı amaçladıklarını söylediler.  Profesyonellerin dört duvar arasında kalmasından ziyade, sıcak ve samimi bir ortam sunan Crypto House Cafe’de bilgi, beceri ve tecrübelerin paylaşılmasını sağlamayı hedeflediklerini belirten BAYIR, kripto para sektörünün doğru bir şekilde anlaşılmasının önemini vurgularken sözlerine şu şekilde devam etti: “Bu sektörde faaliyet gösteren pek çok profesyonelin en çok zorlandığı alanlardan birisi ise Workshop / Eğitim verebilecekleri, toplantılar yapabilecekleri ve finans sektörüne ilgi duyan yatırımcılara ulaşabilecekleri alan sıkıntıları yaşamasıdır.  Kripto profesyonelleri Crypto House Cafe içerisinde Workshop / Eğitim / Sunum / Toplantı gibi faaliyetleri  gerçekleştirebilir ve kripto yatırımcıları ile doğru ve sağlıklı bilgiyi paylaşabilirler.”

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA KAZANDIRIR

“Bilgi Paylaştıkça Kazandırır” mottosu ile harekete geçen Anıl ŞARLAYAN ve Dinçer BAYIR ikilisi, insanlık tarihinin en başından günümüze kadar var olan bilgi paylaşım ve etkileşimini oldukça dikkate aldıklarını ve faaliyete geçirmiş oldukları Crypto House Cafe’nin de bu düsturda ilerleyeceklerini belirttiler.

Blockchain ve Kripto Para sektöründen faydalanan yatırımcılar ve profesyoneller özellikle internet üzerinden sağlanan bilgi akışından faydalanmakta ve yatırımcılarını bu şekilde hareket ettirmektedirler. Fakat bu bilgi akışı ne yazık ki günümüzde internet üzerinden gerçekleşmekte olduğundan dolayı ikili ilişki ve iletişim için Crypto House Cafe oldukça önemli bir yerde yer alıyor diyen ikili, profesyonelleri ve yatırımcıları bir araya getirmek için “Crypto House Ateşini Yaktık” sloganıyla hareket etmeye başladıklarını söyledi.

Finansal okur yazarlığının genç yaslarda edinilmesi gerektiğini düşünen başarılı ikili, bilinçli ve farkındalığı yüksek genç kesimin kripto dünyasında fırsatları kendilerinin yaratabileceğine inanıyorlar. Bu anlamda giderek bireyselleşen genç kesimin Crypto House Cafe gibi platformlarda hem sosyalleşmesi hem de projelerini hayata geçirecek kişilerle buluşmasını sağlayacak olması, Crypto House Cafe’nin sosyal sorumluluğu olarak göze çarpıyor.

Günümüzde Network ve insan ilişkilerinin oldukça büyük bir önem arz ettiğini söyleyen ŞARLAYAN, istediğimiz Crypto House Cafe içerisinde başta İzmir ve Ege Bölgesi olmak üzere Tüm Türkiye’den katılımcıların olacağı ikili, doğru, güvenilir ve sürdürülebilir bir paylaşım ağı oluşturmaktır. Crypto House Cafe’nin yatırımcı gelişim merkezi haline geleceğini ve sektörde referans gösterilebilecek bir güce sahip olacağını belirten ŞARLAYAN, kripto para sektöründe network oluşturulmasına yardımcı olmak, düzenli bir şekilde workshoplar gerçekleştirmek, sürdürülebilir bir gelir ve başarı ortamı oluşturmak ve en önemlisi üyeleri ile ortak bir sosyal hayatı paylaşmayı hedeflemekteyiz.

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Cash Dex Ekosistemi Nedir?

Sonrakini Oku

Binance’den Kullanıcıları Heyecanlandıran Ortaklık Duyurusu!

Bir Cevap Yazın