TRX Coin: Tron’da Haftanın Önemli Destek ve Direnç Seviyeleri

29 Ocak’ta sergilediği büyük yükseliş hareketinin ardından düşüş grafiği çizen Tron (TRX) haftaya 0,032 dolar seviyesinden başladı. Bununla birlikte Cuma günü yaşanan yükselişin ardından gerçekleşen düşüşe rağmen Tron’un haftayı %7’nin üzerinde karla kapattığı görülüyor. Peki, önümüzdeki hafta Tron’u neler bekliyor olabilir?

Tron Fiyatı ve Önemli Seviyeler

Analistlere göre şu anda TRX önemli bir destek seviyesi olan 0,030 doların üzerinde işlem görüyor ve bu da hafta için pozitif sinyal olarak nitelendiriliyor. Bununla birlikte dün fiyatın 0,035 dolara ulaşması ve TRX’in 0,033 dolarlık önemli direnci kırmasının da önemli bir hamle olduğu ifade ediliyor. Ancak bu noktada ciddi bir satış baskısı olması ve fiyatın yeniden gerileme yaşaması ufak çaplı bir paniğe sebep olmuş gibi görünüyor.

Dolayısıyla analistlere göre eğer Tron 0,30 dolarlık önemli desteğin üzerinde kalırsa bu hafta için yeniden güzel karlar elde edilebilir. Ancak bu noktada analistler 0,033 dolarlık direnci önemli olduğunu ve bu seviyeden sonrada 0,035 dolar bandında bir satış baskısı ile karşılaşılmaması halinde hedefin 0,040 dolar üzeri olabileceğini ifade ediyor.

TRX Teknik Seviyeler

Teknik analizlere göre Tron’da 0,034 dolarlık direncin yeniden oyuna dahil olması için fiyatın 0,032 doların üzerinde kalması gerekiyor. Ayrıca 0,034 dolarlık direncin kırılabilmesi için de yeniden büyük bir piyasa desteği gerekiyor.

Bunlara ek olarak önümüzdeki günlerde başlayacak bir ralli esnasında TRX‘in 0,036 dolar bandında bir ciddi dirençle daha karşılaşabileceği düşünülüyor.

Bununla birlikte 0,032 dolarlık önemli seviyeden başlayacak bir geri çekilmenin ise 0,029 dolara ve bu seviyenin de kaybının 0,027 dolara kadar düşüşe sebep olabileceği düşünülüyor. Bu aralıkta ise 0,028 doların önemli bir destek olarak işlem görebileceği ifade ediliyor.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Yeni Bir Yılla Gelen Yeni Kripto Fırsatları

Sonrakini Oku

Elon Musk, Çin Yeni Yılı ve WallStreetBets: Bitcoin’i (BTC) Ne Bekliyor?

Bir Cevap Yazın