Tron Kullanıcıları 1 Milyar TRX’in Yakılmasını İstiyor!

Toplam piyasa değerine göre dünyanın en büyük 15. kripto para birimi olan Tron (TRX), geçtiğimiz ay içerisinde oldukça korkutan bir gelişme ile anılmıştı. Tron Foundation 33 milyar adet kilitli TRX’in kilidini açtı.

Justin Sun bir süre sessizliğini korusa da bunların ne için kullanılacağının bilinmemesinden doğan spekülasyonları susturmak için açıklama yaptı. Sun, 33 milyar TRX‘in satılmayacağını ve şu an için hiçbir işlem yapılmadan bekletileceğini açıklamıştı. Tron kullanıcıları ise bununla beraber toplam Tron arzının 100 milyar adeti aşması ile beraber tepki göstermeye başladılar.

1 Milyar TRX Yakın!

Kripto para sektörünün önemli isimlerinden Misha Lederman ise Sun’a yönelik bir teklifte bulundu. BeatzCoin CCO‘su Lederman, Sun’ın 2018 yılında  1 milyar TRX’i yaktığını hatırlattı. Sun o tarihlerde bu eylemi toplam TRX arzını 100 milyar adetin altında tutmak için yapmıştı.

Lederman ise Sun’ın yine aynı hareketi yapması gerektiğini ve 100 milyar adet TRX’i topluluğun yararına yakmasında fayda olacağını açıkladı. Sun konu hakkında herhangi bir açıklama yapmasa da, kendisinin özellikle sosyal medya tabanlı kampanyaları sevdiği biliniyor.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Bitcoin’in Piyasa Hakimiyetinde Rekor Düşüş! Sıra Altcoin’lerin Mi?

Sonrakini Oku

Son Dakika: Justin Sun’dan Şok Paylaşım: Sonunda Amacına Ulaştı!

Bir Cevap Yazın