Tron CEO’su Justin Sun ve Apple Kurucu Ortağından İlginç Buluşma!

Tron Foundation CEO’su ve kurucusu Justin Sun, genellikle yaptığı “önemli” duyurular ve reklamlar ile tanınmaya ve doğal olarak eleştiri almaya başladı. Sun geçtiğimiz yıl ünlü girişimci ve yatırımcı Warren Buffett ile yemek yiyebilmek için 4,57 milyon dolar harcasa da, bu etkinlik hiçbir zaman gerçekleşmemişti. Sun şimdi ise Apple kurucu ortağı Steve Wozniak ile bir yemek için bir araya geldiklerini iddia etti.

Sun ve Apple Kurucu Ortağı Birlikte Mi Çalışacak?

Hem Sun hem de Wozniak tarafından atılan ve aşağıda görülebilecek tweet’ler ile doğrulanan yemek etkinliğinin tam olarak ne için yapıldığı ise bilinmiyor. Tron (TRX) CEO’su ise bunun ortaklıkla ilgili olduğunu belirtti. Ortaklıklarının devamını dört gözle beklediğini ima eden Sun’ın yakında ünlü isimle bir projede bir araya gelebileceği tahmin ediliyor.

Wozniak konu hakkında attığı tweet’inde Sun’ın bu yemek için para ödemediğini belirtti ve aslında Warren Buffett olayına göndermede bulundu. Peki Sun ve Wozniak’ın bir araya gelmesi gerçekten bir ortaklığın temelleri için yapılmış olabilir mi?

Wozniak daha önce de kripto para birimlerine ilgi göstermiş ve Bitcoin‘in (BTC) dijital altın olduğunu ifade etmişti. Kendisi 2018 yılında ise blockchain tabanlı yatırım firması EQUI Global’i kurdu. Bütün bu gelişmeler ilerleyen günlerde gerçekten de Apple kurucu ortağı ve Sun arasında bir ortaklık duyurusu yapılabileceğini gösteriyor.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Çin’in Toplam Blockchain Yatırımlarında Düşüş Var!

Sonrakini Oku

Vodafone, Libra Association’dan Ayrıldı!

Bir Cevap Yazın