Teknoloji Devi Yeni Decentraland Gelişmesi İçin Tarih Verdi: MANA Yatırımcıları Dikkat!

Metaverse ve NFT’ler yavaş yavaş hayatımızın bir parçası haline geliyor ve büyük firmaların attığı adımlar da bu durumu kanıtlıyor. Yaklaşık bir ay önce Decentraland’de bir dijital mağaza açtığını açıklayan teknoloji devi Samsung, yine Decentraland ile ilgili yaptığı bir paylaşımla büyük ses getirdi.

“Yeni Bir Şey Geliyor”

Dünyaca ünlü teknoloji firması Samsung, resmi Twitter hesabından yaptığı bir paylaşım ile yeni bir şeyin hazırlığında olduklarını duyurdu. Samsung yaptığı paylaşımda, “Samsung 837X Decentraland metaverse’de yeni bir şey geliyor.” sözlerini kullandı ve 9 Şubat 2022’yi işaret etti.

Konuyla ilgili başka hiçbir detay olmasa da bu durum Decentraland ve Samsung adına önemli bir hamle olarak nitelendiirliyor ve MANA yatırımcılarının 9 Şubat’ı heyecanla beklemeye başladığı görülüyor.

Samsung ve Decentraland

Samsung yaklaşık olarak bir ay önce yapılan açıklamalar ile Decentraland’de sanal bir mağaza açtığını ve mağazanın Manhattan’da bulunan gerçek dünya mağazasının kopyası olduğunu açıklamıştı.

Mağazanın açılması ile birlikte Decentraland kullanıcıları, Samsung’un gerçek dünya mağazasının bir kopyası olarak hazırladığı dijital mağazayı ziyaret etmeye başladı. Açılan mağazanın adı “Samsung 837X”di ve dolayısıyla bu mağaza ile ilgili yeni gelişmelerin geleceği düşünülüyor.

Yazının kaleme alındığı an itibari ile 3 dolar bandında işlem gören MANA’nın son 24 saat içinde de %13’ün üzerinde artış kaydettiği görülüyor.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

CryptoPunks NFT Koleksiyonu İle İlgili İlginç Detaylar! İşler 2017’ye Kadar Uzanıyor…

Sonrakini Oku

Ünlü Analist: Bitcoin (BTC) Parabolik Bir Ralliye Hazırlanıyor! İşte Beklenen Seviyeler

Bir Cevap Yazın