Tek Bir Haber Bu Altcoin’e Yüzde 40 Artış Getirdi!

Blockchain tabanlı veri paylaşım platformu Ocean Protocol’ün kripto parası OCEAN’ın değeri geçtiğimiz birkaç saat içerisinde rekor bir yükseliş elde ederek %40 artış elde etti. OCEAN fiyatında görülen bu artışın sebebinin Binance kripto para borsası olması ise yatırımcıları şaşırtmayacaktır.

OCEAN Protocol Binance İle Rekora Koşuyor

Ocean kurucusu Trent McConaghy konu hakkında yaptığı açıklamada Binance tarafından listelenmenin kendileri için büyük bir olay ve zevk olduğunu belirtti. Listelenme sonrasında 0,69 dolara kadar çıkan OCEAN’ın değeri daha sonra ise hafif bir düzeltme yaşayarak 0,57 dolar seviyesine çekildi.

Ocean Protocol geliştiricileri insanların, endüstrilerin ve start-up firmalarının yüksek düzeyde veri paylaşımı yapabilmesini ve hiçbir güvenlik endişesi taşımamalarını hedefliyor. Günümüzde verilerin paylaşımının çok önemli olduğu biliniyor ve Ocean Protocol de tam olarak buna odaklanmış durumda.

Yine de altyapısal yükselişlerden önce Binance gibi kripto para borsalarının listelemelerinin yükseliş getirdiği ve bu şekilde projelerin ana akım kitleler tarafından tanındığı biliniyor. OCEAN bu yazının kaleme alındığı an itibariyle %40 yükseliş yaşıyor ve 0,57 dolar seviyesinden yeniden yükselişe geçmiş durumda.

OCEAN fiyatı eğer 0,70 dolar direncini kırarsa bunun için yeni bir parabolik yükselişe tanıklık edebiliriz.

Binance aslında bugün bir listeleme haberi daha vermiş ve ayrı bir rekoru beraberinde getirmişti.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Ripple Yine Bir İlke İmza Attı!

Sonrakini Oku

“Durgun Altcoin” Büyük Bir Duyuru İle Geliyor

Bir Cevap Yazın