Son Dakika: Justin Sun’dan Şok Paylaşım: Sonunda Amacına Ulaştı!

Tron Foundation CEO’su ve yaptığı her etkinlikle olay olan adam Justin Sun, 2019 yılından beri istediği hedefe ulaştı. Bir hayır etkinliği için her yıl yapılan açık arttırmaya katılan Sun, 2019 yılında milyarder yatırımcı Warren Buffett ile yemek yiyebilmek için tamı tamına 4,5 milyon dolar ödemişti.

Justin Sun ve Warren Buffet Buluştu!

Sun bu kadar para ödemesine ve bunu inanılmaz bir gelişme şeklinde duyurmasına rağmen, Berkshire Hathaway CEO’su ile bir türlü yemek yiyemedi. Yemek etkinliğine günler kala bunu iptal eden Sun, sebebin ise böbrek taşı düşürmesi olduğunu açıklamıştı.

2019 yılında Sun’a özellikle ABD’li bir milyarderle bu kadar yakınlaşmaması ve bunun kötü reklam yapacağının düşünülmesi nedeniyle Çin hükümeti tarafından yasak getirildiği iddia edildi. Sun ise yine aynı tarihlerde ABD içerisinde olduğunu ve kendisine hiçbir seyahat yasağı getirilmediğini açıklamıştı. Ancak bütün bu gelişmelere rağmen Sun sonunda istediği yemeği yemiş gibi gözüküyor. Sun’ın yanında buna ek olarak Litecoin kurucusu Charlie Lee’nin de olması şaşkınlığa yol açtı.

Sun, duyuruyu yaptığı gönderisinde sert bir Bitcoin eleştirmeni olan Warren Buffett’a 1 Bitcoin (BTC) hediye ettiğini de itiraf etti.

Gönderinin devamında Buffett’ın Bitcoin adresinin bilgilerini de paylaşan Sun, bunun Samsung Galaxy Fold ile depolandığını belirterek ayrı bir reklam daha yaptı. Sun buna ek olarak ayrı bir jest daha yaparak Buffett’in doğum günü tarihini baz alarak ünlü yatırımcıya 1.930.830 TRX hediye ettiğini de belirtti.

Tron fiyatı ise bu yazının kaleme alındığı an itibariyle %8 yükselişe geçti.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Tron Kullanıcıları 1 Milyar TRX’in Yakılmasını İstiyor!

Sonrakini Oku

Ripple CEO’su “XRP Düşecek” Diyenlere Sert Çıktı!

Bir Cevap Yazın