Shiba Önümüzdeki Hafta Yükselişe Geçebilir: İşte Nedeni!

Shiba Inu (SHIB) aslında tüm piyasa ile birlikte aylardır yoğun satış baskısı altında işlem görüyor. Dolayısıyla ikinci en büyük meme token konumunda bulunan Shiba’nın yılın başından bu yana yatırımcıları etkileyemediği ifade edilebilir. Ancak SHIB’nin baş geliştiricisi Shytoshi Kusama’nın SHIB ile ilgili verdiği ipuçları yükseliş beklentisini de beraberinde getiriyor olabilir.

Shiba’da Neler Oluyor?

Bu haftanın başlarında, Shiba Inu’nun Red Bull Takımı ile görüştüğü açıklandı. Shytoshi Kusama, Red Bull takımıyla yaptıkları bir sohbetten de bahsetti. Bu haber, Shiba Inu yatırımcıları arasında gelecekteki işbirlikleri konusundaki merakı ve beklentiyi artırmış gibi görünüyor.

En son duyuruda lider geliştirici, Shiba Inu’nun Koleksiyon Kart Oyunu (SHIB CCG) için Playside Studios’tan bazı sanat eserleri gördüğünü ifade etti. Kusama, bunu toplulukla paylaşmak için sabırsızlandığını da sözlerine ekledi.

Bu arada, büyük Red Bull toplantısından sonra topluluk, iki önemli topluluk arasında büyük bir işbirliğinin gelmesini bekliyor gibi görünüyor. Bu ortaklığın gerçekleşmesi ile de yatırımcılar SHIB fiyatında bir artışın olabileceğini ifade ediyor.

Shiba Fiyat Grafikleri

SHIB ekibi, tokenin faydasını artırmak için birçok farklı proje ve bakış açısı geliştirdi. Kendi metaverse‘ini başlatmaktan resmi yakım portalını başlatmaya kadar atılan pek çok adım kripto para birimleri bir ayı piyasasında olduğu için fiyatı çok da etkilemedi.

Shiba yazının kaleme alındığı sırada 0,000011 dolardan işlem görüyor ve son 1 ayda şaka coin’in yüzde 50’den fazla düşüş yaşadığı görülüyor.

Bunlara ek olarak Shiba, 6,3 milyon dolarlık piyasa değeri ile en büyük ikinci meme token konumunda bulunurken genel sıralamada en büyük 16. kripto para konumunda bulunuyor.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

İşler Çığırından Çıkabilir Mi: Bir Kripto Para Bağımlısı Mısınız?

Sonrakini Oku

Bitcoin (BTC) Pizza Gününüz Kutlu Olsun! Bugün Neden Önemli?

Bir Cevap Yazın