Shiba Inu (SHIB) Metaverse Ekosistemine Giriş Yaptı! Shiberse Geliyor

Popüler şaka para birimi Shiba Inu, geçtiğimiz gün yaptığı bir duyuru ile metaverse ekosistemine girme planlarını resmen açıkladı. Shiba Inu, dün akşam saatlerinde twitter üzerinden yaptığı paylaşımla kripto paranın ekosistemi etrafında şekillenecek metaverse projesini açıkladı.

Shiba Inu Yerli Metaverse’yi Duyurdu: “Shiberse”

Shiba Inu (SHIB), geçtiğimiz gün resmi Twitter hesabı üzerinden yeni bir paylaşım yaptı. Shiba Inu, bu paylaşımla birlikte Metaverse ekosistemine giriş yaptığını ve “Shiberse” adlı bir proje geliştirdiklerini duyurdu.

Popüler şaka para biriminin yaptığı bu duyuruya, ormanın ortasında ağzında bir çekiç tutan bir Shiba Inu köpeğinin karikatürize edilmiş bir resmi eşlik etti.

Yayınlanan tweet’te de görüldüğü üzere, grafikler harika ve çok ayrıntılı görünüyor. Öyle ki yaprakların yakın çekiminden arka plandaki ağaçlara kadar her şey bunun bir sanat eseri olduğunu gösteriyor.

Ancak Shiba Inu, henüz proje hakkında çok fazla açıklama açıklamaya yer vermezken, geliştirme ekibi yakın zamanda daha fazla ayrıntıyı açıklayacağını belirtti.

Önde gelen şaka para birimi en büyük rakibi DOGE‘nin aksine, Shiba Inu ekosistemini büyütmeye ve genişletmeye devam ediyor. Dogecoin 2021’de meme coin koşusuna öncülük etse de, SHIB 2022’de büyük gelişmeler için çalışmalarını sürdürüyor gibi görünüyor.

“Shiberse” Nedir?

Shiberse“, Shiba Inu’nun bir süredir heyecanlanan ve kullanıcılar için “sürükleyici bir deneyim” olması amaçlanan resmi yeni metaverse projesidir. “Shiberse” aynı zamanda, hatırlanması gereken bir deneyim olması amaçlanan, şimdiye kadarki en son teknoloji metaverse grafiklerinden bazılarına sahip bir proje olabilir.

SHIB, kullanıcılarına gerçek dünya kullanım durumları ve fayda sağlamayı kendilerine amaç olarak belirledi ve popüler şaka para birimi bir süredir sektörde en ön saflarda yer almaya devam ediyor.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla popüler şaka para birimi Shiba Inu (SHIB), CoinMarketCap verilerine göre %1.05’lik bir düşüşle 0.000020 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Paris Hilton, Metaverse Hakkında Açıklamalarda Bulundu! Dünyada Bir İlki Gerçekleştirdi

Sonrakini Oku

MYK Toplantısında Gündem Kripto Paralar Oldu! Neler Konuşuldu?

Bir Cevap Yazın