Shiba Inu Değerlendirmesi: SHIB Yönü Yeniden Yukarı Çevirebilir Mi?

Son yükselişler sonrasında piyasa değer sıralamasında 11. sırada yer alan Shiba Inu (SHIB), son birkaç gündür yaşadığı geri çekilmeler ile gündemde. SHIB fiyatında yeni bir rallinin başlayıp başlamayacağı takip ediliyor. Çünkü FOMO’ya kapılan pek çok kişi ATH seviyelerinden alım yaptı ve düşüşte kayıplar oluştu.

Shiba Inu Yorumları

SHIB son ATH’sini 28 Ekim’de ve 0,00008845 dolar seviyesinde yaptı ve o zamandan beri düşüş yaşıyor. Son olara 0,000050 dolar üzerinde tutunmaya çabalayan Shiba Inu, 11 Kasım’da 0,000045 dolar seviyelerine kadar gerilemişti.

SHIB Fiyat Beklentileri

Shiba Inu bir şaka kripto para birimi ve bu sebeple de sıkça eleştirilere maruz kalıyor. Çünkü kripto para piyasasında pek çok isim şaka kripto paralarının sadece spekülasyonlar ve manipülasyonlar ile yönlendirildiğini düşünüyor. Bu sebeple her ne kadar çok ciddi yükselişler yaşanmış olsa da güven vermeyen kriptolar olarak değerlendiriliyorlar.

Buna ek olarak analistler artık şaka coin’lerin de kendi piyasasının oluştuğunu ifade ediyor. Bunları göz önünde bulunduran isimlere göre SHIB’in ilk direnci 0,000055 dolar seviyesinde. Bu seviyenin kırılması ile birlikte Shiba Inu yönünü yeniden yukarıya çevirebilir. 0,000055 dolardan sonra ise 0.00006099 dolarda bir direnç olabileceği ifade ediliyor.

Bunlara ek olarak SHIB fiyatı eğer 0,000050 dolarlık desteği kaybederse yeniden 0,000045 doları test edebilir.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Çin’deki Kripto Para Madencilik Yasağının Arkasında Tek Bir İsim Mi Var?

Sonrakini Oku

Ethereum (ETH) Kısa Vadede 5.000 Dolar Olabilecek Mi?

Bir Cevap Yazın