Shiba Coin 100x Rallisine Ne Zaman Başlar?

En büyük ikinci meme token Shiba Inu (SHIB) geçtiğimiz yıl yatırımcılarına ciddi kazanç fırsatları sundu. Erken dönem yatırımcılar 1000x’in üzerinde kazanç elde ederken fiyat ATH bölgesinden ciddi anlamda düşmüş durumda. Peki Shiba Coin 100x rallisine başlayabilir mi?

Shiba Coin

En ünlü meme token Shiba Inu, son birkaç aydır konsolide oluyor ve yatırımcılar için hayal kırıklığı yaratsa da 100x ihtimali her zaman var. SHIB için Average Directional Index (ADX), Ekim 2021’den bu yana en düşük seviyede ve SHIB‘in %1035,96 rallisine başlayıp Shiba Inu’yu uçurabilir. En azından bu göstergeye göre umut var.

Fakat aylardır büyük bir dalgalanma olmaması, temel olarak altcoin için yukarı yönlü bir baskı oluşturdu ve bu, aktif trend tüm gücünü kaybettiği için zayıflıyor.

Shiba Coin 100x Yapar Mı?

Meme token için %1035’lik bir rallinin olmayacağı açık, ancak kripto para önceki birkaç hafta içinde gözlemlediği kayıpların bir kısmını geri alma fırsatını yakalayabilir. Altcoin ve ağının kripto alanındaki yerleşik varlığı göz önüne alındığında, topluluğunun desteğin en büyük çarpan olarak yerini koruyor. Bu alandaki en son gelişme, yatırımcıları Shiba Inu ekosisteminin bir parçası olmaya daha da çekecek olan SHIB Metaverse‘nin halka açık satışının başlangıcıydı.

Bu nedenle, Shiba Coin temelde bu noktada kendisini bir yükselişe hazırlıyor. Eğer metaverse hedefleri önceki dönemde olduğu gibi kripto para topluluğunun genelinde bir heyecan oluşturabilirse yatırımcıların Shiba Inu’ya olan inancı yeniden canlanabilir. İnancı zayıflayan Shiba yatırımcıları meme tokenden 2 aydır ayrılıyor. Toplamda 80 bin SHIB yatırımcısı bu kripto parayla vedalaştı ve toplam holder 1,07 milyona düştü.

Shiba Inu’nun Bitcoin ile olan korelasyonu hızla yükseldiğinden, token ani düşüşe karşı hala savunmasızdır, bu da Bitcoin de düşerse Shiba tokenin değerini kaybetmesine neden olabilir.

Bununla birlikte, SHIB düşüşüne devam etmek isterse 0,00002 doların altında yatırımcıları daha fazla kayıp karşılayacaktır.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

El Salvador’dan Sonra Bu Ülke! Bitcoin (BTC), Yasal Para Birimi Olarak Kabul Edildi

Sonrakini Oku

Bu İki Otomotiv Devi, İki Farklı Yaklaşımla Metaverse Giriş Yapıyor! İşte Detaylar

Bir Cevap Yazın