Serkan İnci Açıkladı: 3 Kripto Para Yatırımcısının Her Birine 100.000 TL Bütçe Vereceğiz!

Kripto para sektörü Nisan ayının başından bu yana 2018 yılının yaralarını unutturmaya başladı ve lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) ile başlayan yükseliş piyasanın genelinde de etkisini gösterdi. Kripto para sektörünün küresel çapta yükselişe geçmesi doğal olarak çok aktif bir topluluğa sahip Türkiye piyasasında da hissedildi ve ülkemizde kripto para birimlerinin tanınırlığı da artış yaşadı.

100.000 TL Bütçe Verilecek Kripto Para Yatırımcısı Aranıyor

İnci Sözlük’ün kurucusu Serkan İnci de sektörün ‘muazzam’ günler geçirdiğine işaret ettikten sonra, ilginç bir iş teklifi açıklamasında bulundu. İnci, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada özellikle herhangi bir hacim fark etmeksizin son 1 yılda sektör içerisinde kendini kanıtlamış kişilerin ilgili pozisyona başvurmasını istedi.

İlk olarak 100.000’er TL’lik bütçe verilecek olan üç kişi, ekip içerisindeki başarılarına göre de portföylerinin arttırılması şansını yakalayabilecekler. İnci Sözlük kurucusu bundan iki gün önce de kripto para birimleri ve Türkiye piyasası hakkında tartışmalı açıklamalara imza atmıştı. İnci, Bitcoin ve altcoin’lerde yaşanan artışın dolandırıcılıklara ve ponzi yapılarına karşı davetiye çıkardığın ifade etti ve insanları dikkatli olma konusunda uyardı.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

“Bitcoin’in 1.000.000 Dolar Olması Hala Mümkün”

Sonrakini Oku

Bitcoin Fiyatının Yükselme Sebebi Çin’in Yeni Hamlesi Mi?

Bir Cevap Yazın