Şant Manukyan Sert Yükselebilecek Coin’i Açıkladı

İş Yatırım’ın tecrübeli isimlerinden olan ve hem geleneksel ekonomi hem de kripto paralar konusunda oldukça tanınan birisi konumundaki Şant Manukyan, dün yayınladığı açıklamasında kripto para sektöründe oluşan yeni bir fırsata dikkat çekti.

Manukyan da aslında şu an kripto para sektörünün genelinin içinde bulunduğu veya yatırım yaptığı merkeziyetsiz finans (DeFi) FOMO’suna yönelik bir açıklamada bulundu ve tüyo verdi. Tecrübeli ekonomist RenVM isimli projenin aynı Wrapped Bitcoin (WBTC) benzeri bir modele sahip olduğunu ve atomik takas odaklı bir proje olduğunu belirtti.

RenVM ve Ren’e Dikkat

Bunu WBTC’nin daha gelişmiş hali olarak tanımlayan Manukyan, blockchain ağları arasındaki değer transferinin RenVM sayesinde çok daha verimli yapılabildiğini belirtti. Hafta sonu boyunca RenVM ağına ciddi Bitcoin transferi yapıldığına dikkat çeken Manukyan, projenin kripto parası Ren’in (REN) ise zaten ciddi bir artış yakaladığını belirtti.

REN fiyatı gerçekten de kısa sürede değerini 2’ye katlamış gibi gözükse de Manukyan RenVM projesinin yükselmeye devam etmesi durumunda REN fiyatının da “çok daha yükselebileceğini” vurguladı.

DeFi projeleri kesinlikle şu sıralar bir hayli revaçta ve Manukyan’ın ifade ettiği 160 milyon dolarlık toplam piyasa değerinden 1 milyar dolarlık piyasa değerine çıkış beklenenden çok daha kısa sürede gerçekleşebilir. Kripto para piyasalarında her şeyin mümkün olduğu ve özellikle FOMO dönemlerinde bunun geçerli olduğu bilinen bir gerçek.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Yanıltmayan İndikatörün Ethereum Fiyat Tahmini Ortaya Çıktı

Sonrakini Oku

Ethereum Ağındaki Tehlike Büyüyor: 15 Milyar Dolar Görüldü

Bir Cevap Yazın