Samsung 3 Yeni Tron Uygulamasını Daha Destekleyecek!

Elektronik devi Samsung’un kripto para sektöründe ses getirmesini sağlayan adımlarından birisi de merkeziyetsiz uygulamalara verdiği destek oldu. Merkeziyetsiz uygulamalar konusunda en popüler uygulamalar Tron (TRX), Ethereum (ETH) ve EOS tabanlı olsa da, pastadan en büyük payı TRX alacak gibi duruyor.

Samsung’un Tron Ortaklığı Büyüyor

Daha önce ortaklık imzalayan Tron ve Samsung, şimdi de bu ortaklığı genişletmeyi hedefliyor. Samsung’un Blockchain Keystore uygulaması ile entegrasyonun üzerinden sadece iki ay geçmiş olsa da, Samsung Galaxy S10 cihazlarına üç yeni TRX tabanlı uygulama geliyor. Kore merkezli haber kaynağının aktardığı bir bilgiye göre, eklenecek merkeziyetsiz uygulamaların ikisi Super Player ve Blockchain Cuties olarak belirlendi. Üçüncü uygulamanın hangisi olduğu belirlenmese de, Blockchain Cuties’in hali hazırda Samsung kullanıcıları için en popüler oyun olduğu biliniyor.

Samsung bundan önce de Dozer Bird, Dark Town, Links Puzzle ve Cryptophishing isimli benzer DApp’leri desteklemeye başlamıştı. Tron 2019 yılında aslında oldukça karmaşık bir görüntü çizdi ve hala da buna devam ediyor. Justin Sun’ın ünlü etkinliği Warren Buffett ile öğle yemeği ‘çeşitli’ nedenlerle iptal edilince, Tron birçok yatırımcının sert eleştirilerine maruz kalmıştı.

Son olarak da geçtiğimiz hafta ABD’den gelen başka bir kötü haber, yatırımcıların beklentilerini iyice düşürdü. Disney’in TRON eseri ile aynı ismi paylaşan Tron Foundation, ne yazık ki telif hakkı davasını kaybetti.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

XRP, Coinbase Üzerinde Bitcoin’i “Geçti!”

Sonrakini Oku

Twitch Kullanıcıları artık yayıncılara MenaCash ile bağış yapabilecek

Bir Cevap Yazın