Rock’n’Verse Ekibine Ünlü Yağıyor: Pamela Spence ve NFT’ler

Türkiye’nin ve dünyanın ilk rock konseptli NFT ve metaverse ekosistemi Rock’n’Verse, etkinliklerine devam ediyor. Daha önce gitarist Deniz Yıldız, sanatçı ve gitarist Deniz Tuzcuoğlu, Maledictory Band’in brutal sesi Sercan Raşa, ünlü sanatçı Demir Demirkan, ünlü oyuncu Özgür Çoban, Suspect Band, aktivist davulcu Leyan Senay ve popüler rock grubu RockA bu muhteşem ekibin konukları olmuştu. Bu ünlülere ek olarak ekip, dün Pamela Spence ve Ozzy ile Türkçe Rock programının sunucusu Ozzy’i platformlarında ağırladı.

Keyifli Sohbeti ve Pamela

Sloganları wagri yani we are gonna rock it olan RocknVerse ekibi, Pamela Spence ve Ozzy ile hem keyifli bir sohbet gerçekleştirirken hem de rock kültürünün NFT ve metaverse dünyasındaki yerini konuştular. RocknVerse ekosisteminin sorularıyla katıldığı yayında; pandemide müzik, rock müziğinin geldiği konum ve Pamela’nın yapabileceği yeni projelere de yer verildi. Özellikle bir katılımcının sorduğu soruyla Pamela, Aşk Sevgiden Beter ve İstanbul adlı şarkılarına bir remake yapabileceğinin sinyallerini de verdi.

RocknVerse ekibi, NFT‘leri ve metaverse’ün önemini bu yayında net bir şekilde açıkladı. Pamela, bu açıklamalarla NFT ve mintlemek adına hem sorularının cevaplarını aldığını iletirken hem de yayının bir rehber niteliğinde olduğunu da söylüyor. Ekip, rock müzik ile bu evrenin nerelere evrilebileceğini açıklarken aslında RocknVerse’ün bir festival ve kampüs havası taşıyacağının sinyallerini de vermiş oluyor. Bunlara ek olarak ekip, eski plak alışkanlıklarının artık bu dünyada NFT’lere dönüşeceğini de belirtiyor. Bu biriktirme ve saklama özelliği, hali hazırda rock kültüründe bulunduğunun da altı çizilirken projelerin de böylece nasıl değerleneceği de sohbetin konusu oluyor.

Ekip Hız Kesmiyor!

Tüm bunların yanı sıra bu ekip, gönlü bol oluşuyla da biliniyor. Discord’daki ekosisteminde etkinliklerle whitelist dağıtmaya devam eden ekip, NFT çekilişleriyle de gündeme oturuyor. RocknVerse, Türkiye’nin gelmiş geçmiş en büyük çekilişine ev sahipliği yaparak şimdiden 12 adet NFT’yi 6 sahibine ulaştırdı bile. Bu büyük çekiliş, 1 Nisan’da başladı ve aralıklı olarak devam ediyor ve aralarında Ninja Squad gibi önemli NFT’lerin de bulunduğu 44 adet NFT yeni sahiplerini bekliyor. Bu NFT’ler, toplamda yaklaşık 8,35 Ethereum (ETH) yapıyor!

Ayrıca Ekip, paylaştığı etkinlik takvimine göre bugün Çetin Akif ve grubu 70’lik üyelerini de ağırlayacak. Rocknverse, henüz minti yapılmamasına rağmen cömertliği ve etkinlikleriyle trendini gün geçtikçe arttırıyor. Ekip, discord kanallarına katılan üyelerini daha çok büyük sürprizler beklediğini vurguluyor.

Rock’n’Verse Discord Kanalı: https://discord.com/invite/rocknverseofficial

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

120.000’den Fazla BTC Tutan Adres, Yeniden Devrede: Glassnode, Güncel Verilere İşaret Etti!

Sonrakini Oku

Cardano Vakfı’ndan Önemli Duyuru: Zürih Üniversitesi Blockchain Merkezi ile Ortaklık Kuruldu!

Bir Cevap Yazın