Ripple Yöneticisinden, Vitalik Buterin’e ”Kızdıran Teklif”

Ethereum (ETH) kurucu ortaklarından birisi olmanın yanı sıra Ethereum topluluğunun da en önde gelen isimlerinden birisi olarak bilinen Vitalik Buterin, geçtiğimiz tarihlerde paylaştığı bir itirafta, zamanında Ripple bünyesinde çalışmayı istediğini ancak ne yazık ki o tarihlerdeki ABD koşullarından dolayı bunu başaramadığını itiraf etmişti.

Toplam piyasa hacmine göre sırasıyla ikinci ve üçüncü kripto para birimi olan Ethereum ve XRP, Buterin’in zamanında Ripple bünyesinde çalışmış olması durumunda şu an çok farklı konumlarda ve yerlerde olabilirlerdi. Ripple CTO’su David Schwartz da Buterin’in gönderisine yanıt verdi ve cevabı ile Ethereum topluluğunu bir nebze olsun kızdırdı.

”Bu beni hala üzüyor. Burada başarmış olabileceğin muhteşem şeyleri bir düşünsene! Belki de yeniden başvuru yapabilirsin? Biz her zaman iyi stajyerler arıyoruz.”

Schwartz gelen tepkiler üzerine şaka yaptığını belirtse de,  gönderi bir anda Twitter üzerinde yayıldı ve gerek Ethereum takipçisi, gerekse de normal kripto para yatırımcıları olmak üzere birçok kişiden Schwartz’a teklif yağdı. Vitalik Buterin ise basın saatine göre bir yanıt vermedi.

XRP ve Ethereum Rekabeti Sürüyor

Bunun yanı sıra piyasanın son günlerde yaşadığı hareketlilik ile şahlanan Ethereum, XRP ile arasındaki toplam piyasa hacmi farkını 4 milyar doların üzerine çıkartmayı başardı.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Justin Sun Binance’i Tebrik Etti

Sonrakini Oku

Yeni Nesil Arbitraj veya Varlık Koruma: Kripto Kredi – Kripto Faiz

Bir Cevap Yazın