Ripple (XRP) CEO’su Gelecek Hakkında Konuştu!

Ripple (XRP) CEO’su Brad Garlinghouse, San Francisco merkezli ödeme şirketinin gelecekte başka kripto projelerini de satın almayı düşündüklerini ve bunu planladığını söyledi.

Garlinghouse, CNBC Ripple’ın “çok güçlü bir bilançosu” olduğunu ve satıcıdan çok alıcı olma ihtimalinin daha yüksek olduğu, büyüme aşamasında olduğunu ifade etti.

“Kriptoda çok fazla büyüme olduğunu söyleyebilirim ve büyüme için kriptoda birçok farklı segmenti gözden geçiriyoruz. Bunların bir kısmını tabii ki dahili olarak inşa edeceğiz – karbon kredisi girişimi kendi bünyemizde başlattığımız bir şey – ancak kripto ekosistemi çevresinde 30 veya 40’tan fazla şirkete yatırım yaptık ve fırsatlara bakmaya devam edeceğiz. Dış satın almalarla da büyüyecek.”

CEO Gelecek Hakkında Konuştu

CEO, kripto para alanında birleşme ve satın almalarda bir artış olacağını düşünüyor.

“Blockchain ve kripto para alanında [birleşme ve satın almalarda] bir artış olacağını düşünüyorum. Bunu henüz görmedik. Ama gelecekte bunun muhtemel olduğunu düşünüyorum. Ve kesinlikle bu ortaya çıktıkça, böyle şeyleri göreceğimizi düşünüyorum.”

Garlinghose Önemli Noktalara Değindi

Brad Garlinghouse, Ripple’ın (XRP) ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile devam eden davasını tamamladıktan sonra ilk halka arz (IPO) olasılığını değerlendirmeyi planladığını da sözlerine ekliyor.

San Francisco merkezli ödeme şirketi, satın almaları düşünen tek kripto firması değil: FTX.US kripto para borsası başkanı Brett Harrison, CNBC’ye firmasının “potansiyel birleşme ve satın alma fırsatları için” piyasayı incelemeyi planladığını söyledi. Yeni kullanıcıların ve/veya düzenleyici lisansların güvence altına alınmasında yardımcı olacaktır diye de ekledi.

“Bunu küresel olarak, Japonya, Avustralya, Dubai gibi yerlerde, yerel şirketlerle ortaklık kurabildiğimiz veya bazen ihtiyacımız olan lisansları alabilmek için satın almalar gerçekleştirebildiğimiz farklı yerlerde yapıyoruz.”

FTX CEO’su ve kurucu ortağı Sam Bankman-Fried geçen hafta Bloomberg’e, şirketinin diğer firmalardaki yatırımları finanse etmek için bağış toplama etkinliklerinden 2 milyar doların üzerinde bir miktar ayırdığını söyledi.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

İngiltere ve ABD’de Resmi Tatil Başladı: Uzmanlardan Bitcoin Uyarısı Geldi!

Sonrakini Oku

New York’tan Endişe Yaratan Bitcoin Hamlesi: Onaylandı!

Bir Cevap Yazın