Rap Dünyasının Yıldız İsmi NFT Koleksiyonunu Satışa Sunuyor

Dünyaca ünlü rapçi Eminem, non-fungible token (NFT) sektörüne adım atıyor. Nifty Gateway platformunda satışa çıkarılacak olan Eminem NFT serisi bu gece TSİ 03.30’da satışa sunulacak. Rap dünyasının en ünlü ismi Eminem Twitter üzerinden satış prosedürünü içeren bir NFT satın alma rehberi yayınladı.

Shady Con Bu Gece Satışa Sunuluyor

Dünyada dinlenme rekorları kıran ünlü rapçi bu gece TSİ 03.30’da Nifty Gateway NFT platformunda kendi koleksiyonunu satışa sunacak. Etkinliğin adı “Shady Con” olarak belirlenirken orijinal enstrümental melodiler içeren Eminem imzalı bir koleksiyon katılımcıların beğenisine sunulacak. NFT airdrop’u etkinlik saatinin başlaması ile yalnızca on beş dakika içerisinde satın alınabilecek.

Sınırlı sayıdaki NFT’leri satın almak isteyen katılımcılar heyecanla etkinlik saatini bekliyor. Bunun yanı sıra fiziksel materyalleri de içeren sınırlı sayıda NFT drop’u etkinlikte yer alacak. Bunların hepsi Eminem imzalı ünlü rapçinin özel seri ayakkabıları, film şeridi kutusu ve “Infinite” albümünün nadir plakları da dahil olmak üzere benzersiz parçalar olacak. Eminem, çocukluğundan bu yana farklı alanlarda koleksiyonculuk yaptığını belirtirken NFT etkinliği hakkında şunları aktardı: “Hayatımın geçmiş dönemini anlatan bu koleksiyonda bazı anılarımı yaşatmaya karar verdim. Yalnız olmadığımı biliyorum. Bu koleksiyona aynı hissi vermek istedim. Koleksiyonculuk tutkum beni bu fikre itti.”

Dünya çapında tanınan fenomen rapçi’nin nadir parçalardan oluşan benzersiz koleksiyonunun büyük bir ilgi görmesi bekleniyor.

Rap Dünyası NFT Sektörüne Yoğun İlgi Gösteriyor

Eminem, NFT sektörüne dahil olan en son ünlü isim oldu. Bunun yanı sıra Snoop Dogg “A Journey With The Dogg” adlı NFT serisini satışa çıkarmıştı. Bir diğer popüler rapçi Soulja Boy da tweet’lerini NFT formuna dönüştürerek satışa sunuyor.

NFT sektörü büyümeye devam ediyor. Son olarak dünyaca ünlü model Paris Hilton, 1.1 milyon dolar karşılığında bir dizi NFT koleksiyonu sattı.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Herkes Satarken Balinalar bu Altcoine Yöneldi

Sonrakini Oku

DOGE Yorum: Popüler Analist Dogecoin’in Yükselişinin Perde Arkasını Açıkladı

Bir Cevap Yazın