Popüler Yatırımcı İlk 10’a Girmesini Beklediği 2 Kripto Parayı Açıkladı

Popüler yatırımcı ve analist Elliot Wainman, iki altcoin’de çok büyük artış yaşanmasını beklediğini ve bu artış sayesinde 2 coin’in piyasa değeri bakımından en büyük ilk 10 kripto para arasına girme olasılığı olduğunu dile getiriyor.

Polygon’u Takip Edin

Bir video aracılığı ile Wainman, Polygon’un (MATIC) çok büyük artış yaşama potansiyeline sahip olduğunu dile getirdi.

MATIC, Ethereum ağında daha hızlı, daha ucuz işlemler sağlayan çok zincirli bir ölçeklendirme protokolü olan Polygon ağına güç veren bir Ethereum token’dır. Wainman’a göre Polygon’un büyümesi, Binance Smart Chain’in (BSC) meteorik yükselişine benziyor.

Analist konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, “Bu gördüğüm tam olarak aynı büyüme modeli. Polygon’un bir Binance veya BNB boyutuna ulaşacağına inanmasam da, bazı akıllı kontrat blok zincirleri için gördüğümüz gerçek değerlemeye yaklaşması gerektiğine dair bir anlatı olduğuna inanıyorum. Henüz canlı işlevselliği bile yok.” sözlerini kullanıyor.

Dolayısıyla analist tam işlevsellik olduğunda MATIC’in çok iyi yerlere geleceğine inanıyor.

“Solana İlk Ona Girebilir”

Analistin ilk 10’a girebileceğine inandığı diğer kripto para ise Solana (SOL). Wainman, Solana’nın Cardano veya Polkadot’tan daha fazla değer sağladığını ancak önemli ölçüde daha küçük bir piyasa değerine sahip olduğunu ifade ediyor. Dolayısıyla SOL, şu anda hakettiği değerin daha altında bulunuyor.

Analiste göre SOL, hala büyük yükselişini yapmadı ve önünde hala parabolik bir yükseliş imkanı var. Wainman Solana’nın Binance Smart Chain’den sonra Ethereum’un en büyük alternatifi olduğunu ifade ediyor.

Öte yandan Wainman, kripto kullanıcılarının nihayet geçerli Ethereum rakipleri olarak Solana ve Polygon‘un artı potansiyellernin farkına vardıklarında çok ciddi kullanıcı ilgisinin bu iki projeye çekileceğini ifade ediyor.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

SEC-Ripple Duruşması Bitti: Duruşmada Neler Oldu?

Sonrakini Oku

Bir DeFi Protokolü Daha Hacklendi: Zarar Milyonlarca Dolar!

Bir Cevap Yazın