Popüler Analiste Göre Bu 12 Kripto Para 2021’de Büyük Potansiyele Sahip

Kripto para birimleri son zamanlarda oldukça iyi performans sergiliyor. Zaman zaman düzeltme hareketleri olsa da analistler bu durumun sağlıklı bir piyasa için çok önemli olduğunu ve paniğe gerek olmadığını ifade ediyor.

Piyasanın popüler isimlerden “Altcoin Daily” YouTube kanalının kurucu ortağı ve sunucusu olan Austin Arnold da 2021 yılı için henüz potansiyellerin bitmediğini ve bu 12 kripto parayı takip etmek gerektiğini ifade ediyor.

Bitcoin, Decentraland, Sandbox ve The Graph

Arnold konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda 12 kripto para biriminin hepsinin 2021 yılı için büyük potansiyele sahip olduğunu ifade etti ve önceliği Bitcoin’e verdi. Kurumsal yatırımcıların Bitcoin’e deyim yerindeyse aç olduğunu ifade eden analist ABD onaylı bir Bitcoin ETF’nin artık sorun olmadığını asıl önemli olan durumun onayın ne zaman verileceği olduğunu ifade etti.

Bitcoin’den sonra Decentraland (MANA) ve Sandbox (SAND) ile ilgili yorumlar yapan Arnold, iki projenin de sana gerçeklik alanında gayrimenkul konusunda çok büyük oyuncular olmaya hazırlandığını belirtti.

Öte yandan analiste göre The Graph da (GRT) 2021 yılına damga vurmaya hazırlanıyor. Ağın henüz 3 aydır kullanımda olduğunun altını çizen popüler isim, şu anda 160’tan fazla dizin ve 6.000’den fazla delege olduğunu belirtiyor.

Ayrıca Theta Mainnet’inin Haziran ayında gerçekleşeceğini ifade eden analist bu sebeple THETA’nın da büyük potansiyeli olduğunu düşünüyor.

Uniswap, Ethereum, Cardano ve TrustSwap

Arnold Uniswap’in (UNI) Mainnet lansmanının 5 Mayıs’ta yapılması planlandığını ve bu lansman ile birlikte UNI’de yükseliş beklediğini ifade ediyor. Ayrıca Ethereum’un (ETH) da 2021 yılı için büyük potansiyele sahip olduğunu belirten Arnold, ETH’a yüksek miktarlarda fon girişi olduğunu düşündüğünü belirtiyor.

Cardano (ADA) ekosisteminin büyümeye devam ettiğine değinen Arnold birçok analist gibi ADA’ da orta ve uzun vadede çok yüksek seviyelerin görülebileceğini die getiriyor.

Bunlara ek olarak analist, TrustSwap’e de (SWAP) değiniyor. TrustSwap’ın Team Token Kilitleri ve Likidite Kilitleri ile 700 milyon doların üzerinde zaten güvence altına alındığını belirten Arnold SWAP’in takibe alınmasının faydalı olacağını belirtiyor.

Polkastarter, Superfarm, Chainlink ve Poligon

Analiste göre bu yıl takip edilmesi diğer dört kripto para birimi: Polkastarter (POLS), SuperFarm (SUPER), Chainlink (LINK) ve Poligon (MATIC).

Chainlink’in, Filecoin’in akıllı sözleşme etkin blok zincirlerine bağlanmasına izin vermek için resmi olarak Filecoin ile entegre olduğunu belirten analist bu durumun LINK’e artış getirmesini beklediğini belirtiyor.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Ripple CTO’su, XRP İle İlgili Merak Edilen Soruyu Yanıtladı

Sonrakini Oku

Avrupa Merkez Bankası Başkanı: “Yakında Dijital Euro Kararımızı Açıklayacağız”

Bir Cevap Yazın