Popüler Analist XRP Yatırımcılarına Sinyali Verdi: 10 Kat Artış Mümkün Mü?

Piyasa değerine göre en büyük altıncı kripto para XRP, günün en düşük seviyesi olan 1.22 dolara gerilemesinin ardından kritik 1.25 dolarlık seviyeye yükseldi. Popüler altcoin, 1.35 dolarlık direnç seviyesine henüz uzak olsa da boğalar girişimlerini sürdürüyor.

XRP Önemli Dönemeçte

Popüler kripto para birimi XRP, son 24 saat içerisinde 1.29 dolara dokundu. Ancak bu seviyenin görülmesi ile bir geri çekilme sekansı izleyen XRP, 1.22 dolara kadar düştü. Kripto para piyasasında altcoin’lerin ön plana çıkmaya başladığı dönemde sessiz kalan XRP, 1.35 dolar direncini kırmalıdır. 1.35 doların kırılması durumunda yükseliş ivme kazanacaktır ve yolculuk 1.50 dolar seviyelerine uzayabilir.

XRP/BTC işlem çifti, önemli bir kırılmanın eşiğinde ve fiyatın yükselmesi güçlü bir beklenti olarak yorumlanıyor. Bir günlük XRP/BTC grafiğinde popüler kripto para, yükseliş formasyonu oluşturuyor ve yeni zirveler arıyor. Boğa koşusunun ikinci ayağında olduğumuz dönemde, XRP 2017’deki yükseliş eğilimini taklit edebilir. Bu bağlamda XRP fiyatı %1000’in üzerinde artış yakalayabilir.

Popüler Analistin XRP Yorumları

Popüler kripto analisti Credible Crypto, 2017 boğa koşusu benzeri bir rallinin yakında olduğuna inanıyor. XRP’nin boğa koşusunun ilk yarısında ATH’ye ulaşamaması mevcut dönemdeki olasılıkları yükseltiyor. Analist, 2017 boğa koşusu sırasında XRP fiyatının 0.27 dolardan 3.30 dolara sıçradığına dikkat çekti.

Credible Crypto, XRP hakkında şunları aktardı:

En büyük kazançlar, boğa piyasasının son %10’luk kısmında gerçekleşir. XRP’nin 2017’de 0.22 dolardan işlem gördüğünü ve bir ay içerisinde 3.30 dolara tırmandığını unutmayın. Bir ayda 10x kayıtlarda yer alıyor. Burada da benzer bir senaryo görülebilir. Bence önümüzdeki birkaç ay içerisinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşılabilirse her şey çok daha mümkün hale gelecek. 3 ila 5 kat artışı makul buluyorum. Birçok kez söylediğim gibi bu boğa döngüsünün sonunda, altı ay sonra veya bir yıl sonra XRP fiyatını 20 ila 30 dolar arasında görüyorum.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Ripple (XRP) Beklenen Performansı Gösteremedi! XRP Fiyatı Neden Artmıyor?

Sonrakini Oku

Bu 3 Altcoin Yatırımcısına Çok Fazla Kazandırdı! Bugün En Fazla Yükselen Altcoinler!

Bir Cevap Yazın