Peter Brandt, Bitcoin’in hikayesini bitirecek seviyeyi ve 2020 tahminini paylaştı

Deneyimli analist ve borsacı Peter Brandt, Bitcoin’in 100,000 dolara ulaşacağına inandığını bir kez daha tekrarladı.

Brandt, Bitcoin Live’daki değerlendirmesinde geçtiğimiz Haziran ayındaki 14,000 dolardan önemli ölçüde geri çekilmesine karşın Bitcoin’in uzun vadeli bir boğa eğiliminde kalmaya devam ettiğini ileri sürdü.

Brandt, “Bitcoin’deki büyük resim, tarihi bir boğa eğiliminde bulunduğumuzu gösteriyor. Ve bunu bir dizi higher high ve higher low’lar şeklinde görebiliriz. […] Bitcoin’in uzun vadeli anlatısına inanıyorum ve 100,000 dolara gittiğini düşünüyorum. Bitcoin’de uzun vadeli yükseliş anlatısını sadece temellere bakarak değil aynı zamanda piyasanın genel klasik grafik bağlamına dayanarak satın alıyorum.” ifadelerini kullandı.

2018 yılının başlarında Bitcoin’in 3000 dolar seviyelerine çekileceğini öngörmesiyle akıllarda yer eden Brandt, şimdi yakın vadede 5300 dolar seviyelerine bir geri çekilme olacağını düşünüyor. Brandt’e göre, bu muhtemelen önümüzdeki yılın Haziran veya Temmuz aylarında gerçekleşecek ve başka bir boğa piyasasının başlangıcı olacak.

Ayrıca Brandt, Bitcoin’in 2018’in en düşük seviyesi olan 3215 doları kırması durumunda hikayesinin biteceğini iddia etti.

 

Kaynak: Uzmancoin

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Elon Musk’ın SpaceX roketi, uzaya kripto para cüzdanı taşıdı

Sonrakini Oku

Bitcoin yatırımcıları, 87 milyar dolar değerinde 11,580,000 BTC stokladı

Bir Cevap Yazın