Önde Gelen NFT Alım Satım Platformu OpenSea, Yeni Özelliğini Duyurdu!

NFT‘ler gün geçtikçe popülerliğine popülerlik katıyor ve bununla birlikte NFT alım satım platformları da büyük bir ilgi ile karşı karşıya kalıyor. Dolayısıyla bu ilginin sonucunda bu tür platformlar sürekli olarak kendi geliştirme ihtiyacı duyuyor.

Öyle ki dünyanın en büyük NFT alım satım platformlarından biri olan OpenSea, geçtiğimiz saatlerde platformuna yeni bir özellik entegre ettiğini duyurdu. İşte OpenSea’nin yeni özelliği…

OpenSea Yeni Özelliğini Duyurdu

Dünyanın en büyük NFT alım satım platformlarından biri olan OpenSea, bugün gün içerisinde yeni bir duyuru yaptı. OpenSea resmi Twitter hesabından yaptığı duyuru ile platformuna yeni bir özellik entegre ettiğini açıkladı.

Öyle ki OpenSea yeni özelliğini sunmadan önce kullanıcılar, uzun bir süre önce yapılmış listelemeler, bu eserlerin listeleyenlerin cüzdanlarına geri aktarılmasıyla birlikte yeniden ortaya çıkıyordu.

OpenSea bu soruna bugüne kadar bir çözüm bulamadı ama bugün yaptığı duyuru ile bu sorunu çözdüğünü belirtti.

Önde gelen NFT alım satım platformu soruna yönelik,  gün içerisinde yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Neler oluyor: Uzun zaman önce yapılan listelemeler,  bu eserlerin satıcının cüzdanlarına geri aktarıldığında yeniden ortaya çıkıyor.

Yaptığımız: Listeleyiciler için bu siparişleri iptal edemiyoruz, bu nedenle sorunu çözmek için bugün yeni bir listeleme yöneticisi başlattık.”

OpenSea Nedir?

OpenSea, kendisini dünyanın ilk ve en büyük NFT alım satım platformu olarak adlandırıyor. OpenSea, 2017’de Alex Atallah ve Devin Finzer tarafından New York’ta kuruldu. Kısa bir süre sonra şirkete ünlü Y Combinator başlangıç hızlandırıcısına girdiler ve kısa bir süre içerisinde 2,7 milyon dolarlık bir yatırım aldılar.

OpenSea ekibinin erkenden kanıtlayacak çok şeyi vardı. 2021’den önce, NFT’ler CryptoKitties gibi erken moda akımlar dışında henüz bu kadar popüler bir hal almamıştı. Bununla birlikte, ekibin insanların yakında dijital nesnelere fiziksel nesneler kadar veya daha fazla değer vereceğine dair vizyonu ortaya çıkmaya başladı.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Son Dakika: 7 Trilyonluk Şirketten Kripto Para Adımı!

Sonrakini Oku

Paris Hilton, Metaverse Hakkında Açıklamalarda Bulundu! Dünyada Bir İlki Gerçekleştirdi

Bir Cevap Yazın