NFT Summit İstanbul Başlıyor: Rock’n’Verse Sum-Mint Bugün!

28-29 Mayıs tarihlerinde, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek olan NFT Summit İstanbul başlıyor. Meta Venture Fund tarafından organize edilen NFT Summit İstanbul, blockchain, NFT, Metaverse ve Web3 teknolojileri ele alınacak ve sektörden birçok isim bu etkinlik ile bir araya gelecek.

NFT Summit İstanbul Başlıyor

Meta Venture Fund tarafından organize edilen ve İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek olan NFT Summit İstanbul başlıyor. Türkiye’de BlockchainNFT ve Web3 alanında şu ana kadar yapılan en büyük etkinlik olması planlanan NFT Summit İstanbul, Can Bonomo ve Nurgül Yeşilçay gibi sektörden ve sanat camiasından birçok isim ağırlayacak. Sektörden ve sanat camiasından birçok ismi bir araya getiren NFT Summit İstanbul’da, katılımcılar blockchain teknolojisi ve NFT projeleri gibi birçok konuda fikir alışverişi yapacak ve birçok NFT koleksiyonu katılımcıların beğenisine sunulacak. Katılımcıların beğenisine sunulacak NFT koleksiyonları arasında, NFT sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Refik Anadol’un eserlerinden oluşan Murat Ünsal’ın koleksiyonu da yer alıyor.

CoinTürk Ekibi NFT Summit İstanbul’da

Blockchain alanında faaliyet gösteren sektörden pek çok isim, çok sayıda sanatçı, müzisyen, fotoğrafçı ve sanatsever NFT Summit İstanbul’da yer alacak. Meta Venture Fund tarafından organize edilen ve Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek olan NFT Summit İstanbul’un Türkiye’de blockchain, NFT ve Web3 alanında şu ana kadar yapılmış en geniş kapsamlı etkinlik olması bekleniyor. Ayrıca CoinTürk‘ün kurucusu, Rock’n’Verse‘ün proje ortağı ve yöneticisi Onur Atam ve CoinTürk‘ün baş editörü İlayda Peker de NFT Summit İstanbul’da Rock’n’Verse standında ilgililer ile buluşuyor.

Ayrıca Türkiye’nin ilk müzik NFT launchpad projesi olan Rock’n’Verse de resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımında NFT Summit İstanbul’a özel 333 NFT’nin saat 14.00’da satışa sunulacağını duyurdu. Etkinliğe özel düzenlenecek olan Sum-Mint etkinliğinin linkleri 14:00’da paylaşılacak.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Son Dakika: Elon Musk Dogecoin (DOGE) Açıklaması!

Sonrakini Oku

Ripple Davasındaki Son Gelişmeler! XRP Tahminleri!

Bir Cevap Yazın