NFT Platformu Kripto Para Dağıtacak! Tokenin Fiyatı Yüzde 15 Arttı!

Rekabet müşteriler için iyi bir şeydir. Daha fazla kullanıcı çekmek isteyen platformlar alternatif yollar arıyor. Bunlardan biri de kullanıcılara zaten yaptıkları bir iş karşılığında kripto para vermektir. LooksRare isimli NFT platformu bunu yapıyor. Peki ödüller neye göre dağıtılacak, kimler katılabilecek?

LooksRare (LOOKS) Kazanmak

Hali hazırda LooksRare platformunda alım satım yaparak veya stake ile LOOKS kazanılabiliyor. Şimdiyse sadece NFT’lerinizi LookRare’de satılık olarak listeleyerek token kazanabileceksiniz. LookRare, kullanıcıları platformda satılık NFT’leri listeledikleri için ödüllendirerek likiditeyi artırmak için dev bir yeni listeleme ödül programı başlatıyor. Günlük olarak 250.000 LOOKS dağıtılacak. Buda yaklaşık 460.000 dolardır.

Yarın 12:00’da İlk listeleme ödül hesaplaması yapılacak. Bugün 12’den yana da ödül puanları kaydedilmeye başlandı. Perşembe günü 14:00’da ise ilk ödül programının ödemeleri yapılacak.

Şartlar Neler?

Listeleme ödülleri simgesini içeren ilk 25 koleksiyondan NFT‘leri listelediğinizde, her on dakikada bir puan kazanırsınız. En iyi 25 koleksiyon listesi, 24 saatlik hacme göre gerçek zamanlı olarak güncellenecek, yani her 10 dakikada bir kazandığınız puanlar, her gün en aktif koleksiyonlara göre dinamik olacak. Günde bir kez, gün içinde biriktirdiğiniz puanlar, Listeleme ve İşlem Ödülleri sayfasından (işlem ödüllerinizle birlikte) toplayabileceğiniz LOOKS ödüllerine dönüştürülür.

Koleksiyonun küresel işlem hacmi (lookRare ve OpenSea genelinde hacim) ne kadar yüksek olursa, o kadar fazla puan kazanırsınız. Böylece LooksRare platformundaki işlem hacmini artıracak ve farklı NFT koleksiyonlarını sıralamaya yarışa sokarak küresel ölçekte daha fazla alım satımın olmasını sağlayacak.

LOOKS Tokenomics’te tahsis edilen “trade ödülleri” işlem hacmini teşvik için planlanmıştı. Listeleme ödülleri aynı zamanda hacim teşvikleri olduğundan, günlük olarak dağıtılması planlanan 1.361.587 LOOK’un 250.000’i yeni programa yönlendirildi.

Gem veya Genie aracılığıyla listeleseniz de LookRare’in ödül sayfasından listeleme ödüllerini toplamanız yeterlidir. Stake ödülleri kazanmak için ödülleri otomatik olarak stake edemezsiniz. Stake sözleşmesi ve listeleme/takas ödülü sözleşmeleri tamamen ayrı olduğundan, stake etmeden önce LOOKS ödüllerinizi toplamanız gerekir.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Son Dakika: Amerika’dan İlk Kripto Para Yatırımı!

Sonrakini Oku

Dev Bankadan Kripto Para Hamlesi!

Bir Cevap Yazın