NFT Pazar Yeri OpenSea, Platformda Yaşanan Hatalara Karşı Yeni Bir Güncelleme Yayınladı

Önde gelen NFT alım satım platformu OpenSea, bir süredir yoğun kullanıcı şikayetleri ile karşı karşıya kaldı. OpenSea, bu şikayetlerin ardından bugün itibarıyla yeni bir güncelleme yayınladı. İşte OpenSea’nın yayınladığı son güncellemenin detayları;

OpenSea Yeni Bir Güncelleme Yayınladı

Dünyanın en büyük NFT alım satım platformlarından biri olan OpenSea, bir süredir kullanıcı şikayetlerine maruz kalıyor. OpenSea, ise yaşanan bu sorunları çözmek için oldukça çaba sarfettiğini belirtti.

Öyle ki OpenSea, bugün resmi Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımla yeni bir güncelleme yayınladı.

Popüler NFT pazar yeri yaptığı bu güncelleme ile kullanıcıların listelemelerde yaşadığı problemi ele alırken, etkin olmayan listelemelerin nasıl iptal edileceğine dair kullanıcıları bilgilendirdi.

OpenSea, Twitter’dan yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi;

“Bazılarınızın bildiği gibi, günümüzde zincirleme bot etkinliği, bazı kullanıcıların etkin olmayan listeleri iptal etmesinden faydalandı. Bunun ışığında, etkin olmayan listelemeyi iptal etme konusundaki rehberimizi güncelledik.

Listelerinizi iptal ederken NFT‘nizi güvende tutmak için, bir öğeyi cüzdanınıza geri aktarmadan önce etkin olmayan listelemeyi iptal edin.

İşte etkin olmayan listeleri yönetmek için talimatlar;

Etkin olmayan bir listeleme ne zaman iptal edilir: Bir öğeyi ilk satın aldığınız cüzdana geri aktarmayı (veya yeniden satın almayı) düşünüyorsanız, öğeyi geri aktarmadan önce etkin olmayan listelemeyi iptal etmeniz çok önemlidir.

Etkin olmayan bir listelemeyi iptal etmek ne zaman gerekli değildir: Bir öğeyi sattığınız veya başka birine devrettiğiniz için cüzdanınıza geri aktarmayı planlamıyorsanız listelemeyi iptal etmek gerekmez.

Hatırlatma olarak, herhangi bir türde bir listeyi iptal etmek için imzanızın tamamlanması gerekir ve bu işlem sizin adınıza OpenSea tarafından yapılamaz.

Güveniniz bizim en büyük endişemizdir ve uzmanlarımız gelecekteki potansiyel risk noktalarını ele almaya devam etmektedir.”

OpenSea Nedir?

OpenSea, kendisini dünyanın ilk ve en büyük NFT alım satım platformu olarak adlandırıyor. OpenSea, 2017’de Alex Atallah ve Devin Finzer tarafından New York’ta kuruldu. Kısa bir süre sonra şirkete ünlü Y Combinator başlangıç hızlandırıcısına girdiler ve kısa bir süre içerisinde 2,7 milyon dolarlık bir yatırım aldılar.

OpenSea ekibinin erkenden kanıtlayacak çok şeyi vardı. 2021’den önce, NFT’ler CryptoKitties gibi erken moda akımlar dışında henüz bu kadar popüler bir hal almamıştı. Bununla birlikte, ekibin insanların yakında dijital nesnelere fiziksel nesneler kadar veya daha fazla değer vereceğine dair vizyonu ortaya çıkmaya başladı.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Son Dakika: Facebook’dan Bitcoin Adımı!

Sonrakini Oku

Çin, Kripto Para Yasağından Vazgeçebilir! İşte Son Açıklamanın Detayları!

Bir Cevap Yazın