NFT Pazar Yeri OpenSea, Ödemelerde ApeCoin’i Kabul Etmeye Başladığını Duyurdu!

Kaydettiği işlem hacimleri bakımından lider NFT pazar yeri olan OpenSea, satın alım işlemlerinde ApeCoin (APE) kabul etmeye başladığını duyurdu. Son haftalarda yükseliş yönlü bir ivme yakalayan APE, OpenSea haberinin etkisiyle de yükseliş hareketlerine hız kazandırdı ve son 1 haftalık zaman diliminde ortalama %50’lik bir değer artışı kaydetti.

OpenSea, Ödemelerde ApeCoin Kabul Etmeye Başladı

Popüler NFT pazar yeri OpenSea, satın alım işlemerinde ApeCoin (APE) kabul etmeye başladığını duyurdu. ApeCoin de kısa bir süre içerisinde resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile haberi doğruladı. Son dönemlerde yükseliş yönlü bir ivme yakalayan ve son 1 haftalık zaman diliminde ortalama %50’lik değer artışı kaydeden APE, yükseliş hareketlerine hız kazandırdı ve 23 dolar fiyat seviyelerine ulaştı. APE, kaydettiği bu yükseliş hareketleri ile birlikte piyasa değeri en yüksek ilk 100 kripto para birimi arasında son 24 saatte en yüksek değer artışı kaydeden kripto para birimleri arasında yer aldı ve aynı zamanda LINK ve TRX gibi kripto varlıkları geride bırakarak piyasa değeri sıralamasında önemli bir atak kaydetti.

Kripto Para Piyasası Düşüşte

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), son 24 saatlik zaman diliminde kaydettiği düşüş hareketleri ile birlikte 38.500 dolar fiyat seviyelerine geriledi. ApeCoin başta olmak üzere bazı altcoin’ler yükseliş yönlü fiyat hareketleri kaydetmeye devam etse de altcoin’lerin çoğu Bitcoin’in 38.500 dolar fiyat seviyelerine gerilemesinin ardından değer kayıplarına hız kazandırdı. Ethereum (ETH), kaydettiği son değer kayıplarının ardından 2.800 dolar fiyat seviyelerine yaklaşırken, kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri ise 1,85 trilyon dolara geriledi.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

JPMorgan CEO’su, Kripto Paralara Yönelik Önemli Açıklamalarda Bulundu! Yatırımcıları Uyardı

Sonrakini Oku

80 Milyon Dolarlık Devasa Hack Saldırısı: Kriptonun Havuzları Boşaltıldı!

Bir Cevap Yazın