Milyarder Yatırımcı: Binance Coinin Değeri Sıfıra İnecek!

Kripto para sektörünün tanınan isimlerinden olan milyarder yatırımcı Calvin Ayre, yeni yaptığı açıklamasında Binance kripto para borsasının kendi kripto para birimi hakkında oldukça sert ifadeler kullandı. Ayre, Binance Coin‘in hiçbir değere sahip olmadığını ve sıfır özelliği olduğunu vurgularken, bunun yakında ortadan kaybolacağını da iddia etti.

Binance vs Bitcoin SV

Tartışmalı kripto para birimi Bitcoin SV‘nin (BSV) Craig Wright ile beraber liderlerinden olan Ayre, aslında Binance CEO’su Changpeng Zhao ile de kavgalı. Zhao’nun geçtiğimiz aylarda BSV’yi Binance’den delist etmesi, savaşı başlatan olay olmuştu. Ayre de Binance Coin’in piyasa manipülasyonu üzerinden var edildiğini ve hiçbir kullanıma veya değere sahip olmadığını vurguladı.

Binance Coin çöktüğünde birçok kişinin bundan zarar göreceğini de belirten Ayre’ye, Binance CEO’sundan ise henüz cevap gelmedi. Ayre aslında bundan kısa bir süre önce de Binance hakkında oldukça iddialı bir açıklamaya imza atmıştı. Ünlü milyardere göre regülatörler çoktan harekete geçti ve Binance yaklaşık 12 ay içerisinde tamamen kapatılacak. Binance’nin kapanması kripto para sektörüne geri alınamaz zararlar verebilir ancak bu iddianın doğruluğu tabii ki tartışılır.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

ABD’li Kongre Üyesi: Facebook Libra Yerine, Bitcoin’i Eklemeli!

Sonrakini Oku

CME: Bitcoin Vadelileri Kurumsal İlgiyi Çekmeye Başladı!

Bir Cevap Yazın