Milyarder İsim Hangi Kripto Paralara Yatırım Yaptığını Açıkladı

Michael Novogratz, Bitcoin (BTC) yatırımcılarının çok yakından tanıdığı bir isim olarak biliniyor. Galaxy Digital isimli kripto para odaklı banka kurumunun da CEO’su olan Novogratz’ın yatırım yaptığı kripto para birimlerinin de sektör için önemli ipuçları taşıdığı söylenebilir.

Milyarder yatırımcı ve iş adamı, katıldığı bir programda gelen soruyu geri çevirmedi ve tam olarak hangi kripto para birimlerine yatırım yaptığını açıkladı. Novogratz tahmin edileceği gibi yüklü miktarda lider kripto para birimi Bitcoin yatırımına sahip.

Çoğunluğunu Bitcoin Oluşturuyor

Yapılan açıklamada ünlü ismin portföyünün %87’sinin Bitcoin, %10’unun Ethereum ve kalan %3’ünün ise DeFi projelerinden oluştuğu vurgulandı. Bu da Bitcoin boğası olarak bilinen milyarder ismin dikkatinin biraz da olsa Bitcoin dışına çıktığını gösteriyor.

Novogratz özellikle yaptığı Bitcoin fiyat tahminleri ile biliniyordu ve hala da bu tahminlerinde iddialı. DeFi furyasının geçici olduğunu ifade eden Novogratz, yatırımının çoğunun BTC’de olmasını da buna kanıt olarak gösterdi.

Novogratz, açıklamasının devamında DeFi projelerini bir nevi kumar olarak gördüğünü de belirtti.

 

Kaynak: Cointurk

Bilal Yağcı

Öncekini Oku

Ethereum Yorumları: ETH Fiyatı “Ölüm Kalım” Seviyesinde

Sonrakini Oku

Efsane Analist, XRP’yi Yerden Yere Vurdu!

Bir Cevap Yazın